
pre 21 minut 08: 10
Moeša Džonson obeležila prva dva dana Svetskog prvenstva u vodenim sportovima
Australijska plivačica osvojila dve zlatne medalje u samo 48 sati.
Posle uzbudljivih subotnih mečeva, garniranih novom pobedom Mančester sitija i još jednim het-trikom Erlinga Halanda, ljubitelji Premijer lige očekuju ništa manje sadržajni nedeljni završetak trećeg kola, a s akcentom na derbi u Mančesteru, gde Junajted čeka Liverpul (17.00, TV Arena 1 Premium).
"Crveni đavoli" se još traže u novoj sezoni, pa engleski velikan sa "Old Traforda" ima iza sebe pobedu nad Fulamom i poraz od Brajtona, dok "crveni" sa "Enfilda" stižu s maksimalnim učinkom protiv Ipsviča i Brentforda.
Pri čemu je Arne Slot u amanet od Jirgena Klopa, na klupi tima iz grada Bitlsa, derbijevsku seriju bez poraza još od 2022. godine, što jeste suvoparni statistički podatak i promenljiva kategorija, ali sugeriše gde su dva kluba u engleskom fudbalu u nekoliko poslednjih sezone. I da je Mančesteru za nijansu više stalo do tri boda na talonu.
Ponajviše Eriku ten Hagu, čoveku čija je "glava" letela mali milion puta, ali su navijači i mediji ostajali uskraćeni za smenu Holanđanina svaki put kada su bili ubeđeni da će mu videti leđa, jer je kao mačka s devez života opstajao uprkos svim manjim ili većim rezultatskim krizama.
Njukasl i Totenhem su šarali s ishodima u prvih 180 minuta, pa traže početak pobednosnog kontinuiteta, dok Kristal Palas u klinč sa Čelsijem kao "golja", bez ijednog boda od početka novog izdanja prvenstva Engleske.
Premijer liga, treće kolo
subota
Arsenal - Brajton 1:1 (0:0)
/Kai Haverts 38 - Pedro 58/
Brentford - Sautempton 3:1 (1:0)
/Embeumo 43, 65, Visa 69 - Sugavara 90+4/
Everton - Bornmut 2:3 (0:0)
/Kin 50, Kalvert-Luin 57 - Semenjo 87, Kuk 90+2, Sinistera 90+6/
Ipsvič - Fulam 1:1 (1:1)
/Delap 15 - Traore 32/
Lester - Aston Vila 1:2 (0:1)
/Buonanote 73 - Onana 28, Duran 63/
Notingem Forest - Vulverhempton 1:1 (1:1)
/Vud 10 - Belegarde 12/
Vest Hem - Mančester siti 1:3 (1:2)
/Dijaš 19ag - Haland 10, 30, 83/
nedelja
Čelsi - Kristal Palas 14.30 (AP1)
Njukasl - Totenhem 14.30 (AP3)
Mančester junajted - Liverpul 17.00 (AP1)
Ovih dana u svetu sporta pažnju javnosti u Hrvatskoj privukla je informacija kako dva svetska brenda – Puma i Adidas – imaju u vidu da postanu novi brend sponzori hrvatske fudbalske reprezentacije.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
10.11.2024 16: 55
"Crveni Đavoli" su porazili Lester 3:0 u 11. kolu Premijer Lige
30.10.2024 22: 44
Liverpul, Mančester junajted, Njukasl, Arsenal prošli u četvrtfinale Liga Kupa Engleske.
27.10.2024 17: 07
Završeni su mečevi Premijer lige od 15.00 časova.
15.05.2024 14: 14
Dva engleska tima moradju da dobiju večerašnje duele ako žele da ostanu u trci za jedno od UEFA takmičenja.
YouTube
pre 3d
YouTube
pre 4d
pre 8 sati 00: 26
Mogao je Marko Milošević da bude pravi heroj Partizana u prvoj rundi kvalifikacija za UEFA Ligu Evrope, ali crno-beli su na kraju nakon penala ispali od AEK-a iz Larnake.
pre 8 sati 00: 18
Trener crno-belih, Srđan Blagojević je nakon meča pohvalio svoj tim i zahvalio se navijačima na velikoj podršci.
pre 8 sati 00: 00
Novi neuspeh tima sa Autokomande i treću godinu zaredom...
pre 8 sati 23: 57
Aktuelne šampionke Evrope, fudbalerke Engleske pobedile su u četvrtfinalu Švedsku 2:2 (0:2) posle izvođenja penala 3:2 iako je izvedeno sedam serija.
Ostavite komentar