pre 9 minuta 11: 24
Majkl Oven brani lik i delo Kristijana Ronalda: Ne bi me iznenadilo da na kritike odgovori het-trikom
Bivši engleski fudbaler stao u zaštitu, sa svih strana, kritikovanog kapitena Portugala.
Tanjug/AP Photo/Frank Augstein
Fudbaleri Fulama poražni su od Brentforda 3:1 u 26. kolu engleske Premijer lige. Iako nije bio strelac, duel je obeležio srpski napadač, Aleksandar Mitrović, upisao je 200. nastup u dresu londonskog kluba.
"Devetka" Fulama je za TV Arena sport podelila svoje viđenje utakmice:
"Sigurno je da sam bio rovit, još od Svetskog prvenstva, vukao sam neke povrede. Ispao sam bio iz ritma, ali osećam se bolje. Bitno je da sam odigrao dve ovakve utakmice posle dužeg vremena. Što se dela tiče, težak meč, gradski derbi, nismo bili na nivou na kojem igramo celu sezenu, svi čestitke Brentfordu".
Sledeći meč Fulam igra sa Arsenalom, a Mitrović veruje u svoj tim:
"Ovde je svaka utakmica teška, sa kim god da igraš. Igraćemo kod kuće, u prvom meču sa njima smo igrali jako dobro, videli da možemo, primilii smo gol na kraju iz prekida. Treba da im otežamo da ostanu lideri".
O ujednačenosti lige i mogućnosti "malih" klubova da iznenande:
"Mislim da može, ovo je najbolja liga na svetu, specijalna je, 'male' ekipe uvek mogu da otežaju velikim stvari i nadam se da ćemo mi uspeti to sledeće nedelje Arsenalu, daćemo sve od sebe".
"Mitrogol" je odigrao protiv Brentforda svoj 200. meč za Fulam, a upitan je da li razmišlja i o brojci od 300 nastupa za londonski klub.
"Nisam znao, trener mi je rekao pre meča, to je 'brojka ko brojka', nadam se da će da me zaobiđu povrede i idemo meč po meč, ne razmišljam mnogo".
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo prvo je koje se održava nakon što su tržišta predviđanja poput Kalshija i Polymarketa stekla veliku popularnost kao novi način klađenja na sportske događaje.
20.05.2023 15: 30
Napadač se osvrnuo na razne teme, pre svega o sezoni Fulama, ali i o odnosu sa Markom Silvom, adaptaciji Saše Lukića na Premijer ligu, reprezentaciji Srbije i situaciji u FK Partizan.
22.04.2023 15: 42
Klub sa "Krejven Kotidža" savladao Lids junajted 2:1 u 32. kolu Premijer lige.
21.03.2023 00: 18
Srpski fudbaler optužen je za nasilnično ponašanje, zbog sukoba sa sudijom na utakmici četvrtfinala FA Kupa sa Mančester junajtedom.
06.03.2023 23: 12
Početničke greške skupo koštale ekipu Marka Silve
YouTube
pre 6h
YouTube
pre 6h
pre 14 sati 20: 44
Kraj kontroverzi koje su razbesnele fudbalski svet.
pre 18 sati 16: 40
Fudbaleri Crvene zvezde doputovali su danas u Austriju gde će se do 5. jula pripremati za novu sezonu u kojoj će braniti "duplu krunu" u domaćem prvenstvu i boriti se za ligašku fazu Lige šampiona, saopštio je beogradski klub.
pre 21 sat 14: 20
Samo dan pošto je ozvaničio prvo letnje pojačanje – engleskog štopera Bilija Džija, Železničar je promovisao još jednog novog igrača. U Pančevo je stigao Nemanja Zarić, 21-godišnji vezni fudbaler srpskih korena koji je rođen u Švajcarskoj.
pre 23 sata 12: 09
Ređaju se otkazi u susret Evropskom prvenstvu za fudbalere do 19 godina.
Ostavite komentar