Real Sosijedad preokretom do tri boda u Granadi, Huanmi očitao lekciju Atletiku

09.03.2024 20:54
Radost igrača Sosijedada Guliver/Inigo Alzugaray Cordon
Radost igrača Sosijedada

Granada je poražena od Real Sosijedada 2:3, dok je Kadiz pobedio Atletiko Madrid 2:0, u mečevima 28. kola Primere La Lige.

Real Sosijedad je bio nakolenima u Granadi sve do 10 minuta pre kraja, a onda su za šest minuta Le Norman i Andre Silva postigli dva gola i doneli važan trijumf za povratak na šesto mesto iako Betis i Valensija imaju po meč manje.

Granada je bila ravnopravan rival, dva puta je Uzuni donosio prednost, dok je Umar Sadik bio strelac prvog gola za goste.

Atletiko Madrid je napravio korak unazad u borbi za prva četiri mesta jer je poražen u Kadizu 2:0. Huanmi je postigao po gol u svakom poluvremenu, a igrači Atletika su izgleda više razmišljali o revanšu sa Interom u UEFA Ligi šampiona.