Još jedan kiks Barselone: "Fenjeraš" uzeo bod na "Monžuiku"

11.02.2024 23:08
Fudbaleri Barselone nezadovoljni remijem Tanjug/AP Photo/Joan Monfort
Fudbaleri Barselone nezadovoljni remijem

Fudbaleri Barselone i Granade su remizirali rezultatom 3:3 (1:1) u 24. kolu La Lige.

Žoao Konselo je napravio prelep dribling u 14. minutu, potom je podigao loptu, uposlio Jamala, koji je sa svega nekoliko metara loptu pospremio u mrežu za 1:0.

Izjednačenje je stiglo u 43. minutu. Sa desne strane centrirao je Pelistri, a Sančez hvata loptu i šalje je u mrežu. Sa rezultatom 1:1 se otišlo na odmor.

Pet minuta nakon početka drugog dela - šok za Katalonce. Pelistri je ovaj put strelac, za 1:2!

Radost Granade trajala je samo tri minuta. Krenula je Barsa u ofanzivu, a Levandovski je udarcem sa vrha šesnaesterca bio precizan za 2:2.

Na novi gol se čekalo do 66. minute. Tada je sa levog boka centaršut uputio Mauasa, da bi Migel glavom pogodio za 2:3 i novo vodstvo gostiju.

No ni tu nije bio kraj... Jamal se u 80. minutu namestio na udarac sa više od 20 metara i zatresao mrežu za 3:3.

Bio je to, ispostaviće se, konačan rezultat. Katalonci sada kasne deset bodova za prvoplasiranim Real Madridom. Granada ostaje na 19. mestu tabele.