pre 1 minut 12: 20
(UŽIVO) Žreb za LK: Zvezda neočekivano čeka rivale iz "zelenog dela"
Pratite uživo kojih to šest rivala će crveno-beli izvući u Monaku.
Guliver/Marco Steinbrenner/DeFodi Images
Aleksandar Pavlović mladi dvadesetjednogodišnji fudbaler minhenskog Bajerna, jeste rođen u bavarskoj prestonici, ali poseduje srpske korene, ali je ipak odlučio da svoju reprezentativnu karijeru veže za Nemačku i do sada je u dresu "pancera" odigrao devet mečeva i bio strelac jednog pogotka.
a svega sedam godina je stigao u Bajernovu fudbalsku akademiju, gde je prošao kroz sve klupske starosne kategorije, a na kraju je dobio i priliku da zaigra za najbolji tim bavarskog velikana. Svojim partijama je skrenuo pažnju na sebe brojnih evropskih emisara, a najveću želju pokazali su Mančester junajted, Mančester siti i londonski Čelsi.
Međutim...
Kako prenose nemački mediji, Bajern nema nameru da se odrekne usluga supertalentovanog defanzivnog veznog fudbalera, a i mladi Nemac srpskog porekla ne želi da napušta Minhen;
"Upiti su stizali sa svih strana u proteklim mesecima, ali su svi zainteresovani klubovi dobili istu poruku: situacija je nepromenjena, Pavlović nije dostupan za transfer".
Istovremeno, Pavlovićevo okruženje takođe navodi jasnu želju mladog igrača:
"Aleksandar nema nikakvu želju da napusti Bajern. Potpuno je posvećen svom razvoju u Minhenu i uživa u poverenju koje dobija", čime je si definitivno stavljena tačka na sve transfer spekulacije.
Treba i dodati da su se za "Pavlovićevo zdravlje" raspitivali i Barselona i madridski Real, ali je odgovor bio identičan.
Aleksandar Pavlović je u aktuelnoj sezoni odigrao 31. meč u dresu minhenskog Bajerna i tom prilikom je postigao tri pogotka, a zabeležio je jednu asistenciju.
Samo nekoliko meseci pre prelaska u Lakerse, firma u vlasništvu LeBrona Jamesa uzela je kredit od gotovo 300 miliona dolara od dve životne osiguravajuće kompanije.
Romanov slučaj je zanimljiv i izvan sveta sporta. On pokazuje kako funkcioniše ekonomija pažnje, u kojoj novinari postaju preduzetnici a publika tržište. Reputacija postaje ključna poslovna prednost, a nju italijanski novinar, sada kreator sadržaja, sve više gubi.
Finansijski detalji nisu poznati, ali sva tri ugovora imaju gotovo istu strukturu: Gemini dobija ekskluzivan status u kategoriji veštačke inteligencije, dok Pixel postaje zvanični partner za mobilne telefone.
Kompanija će na Churchill Brothers Sports Club iz Goe preneti licencu Jamshedpur FC-a za učešće u indijskoj Superligi, zajedno sa ugovorima 12 igrača i dvojice trenera, saopštio je Tata Steel u petak.
Oko 26 odsto investitora iz generacije Z, rođenih između 1997. i 2007. godine, navelo je da sportsko klađenje posmatra kao nameran i trajan deo svojih finansijskih planova.
12.08.2026 15: 57
Sada su mu potrebni minuti na terenu.
10.08.2026 19: 04
Ljubitelji fudbala polako gube strpljenje...
07.08.2026 15: 56
Gde ima dima, ne mora baš uvek da bude i vatre.
01.08.2026 16: 04
Prihvatiti ili ne, pitanje je sada.
pre 1 minut 12: 20
Pratite uživo kojih to šest rivala će crveno-beli izvući u Monaku.
pre 9 minuta 12: 12
Bavarci zadržali šampionski tim i teško da će im neko ozbiljno parirati u Bundesligi.
pre 35 minuta 11: 46
Odgovore na sva pitanja daće period pred nama...
pre 41 minut 11: 40
Srpski šampion osvojio 2,5 bodova u kvalifikacijama, a Partizan kao i Partizan.
Ostavite komentar