
pre 4 minuta 10: 00
Ovogodišnje finale Mundijalita, već u startu, drugačije od svih ostalih
Pari Sen Žermen i Čelsi zajedno pišu istoriju planetarnog klupskog takmičenja u fudbalu, bez obzira na ishod meča u Njujorku.
Vozač Red Bula Maks Ferstapen izjavio je danas da nije mogao da zamisli da će biti u mogućnosti da postavi rekord od 10. uzastopnih pobeda u šampionatu Formule jedan, prenose britanski mediji.
Ferstapen je danas trijumfovao na Velikoj nagradi Italije i stigao do desete uzastopne pobede u F1.
"Nikada nisam verovao da je to moguće, ali danas smo za to morali da radimo, a to je trku učinilo zabavnijom. Imali smo dobar tempo, ali su oni imali brzinu i bilo je teško primaći se na startu i pokušati preticanje u prvoj krivini, pa sam morao da nateram Karlosa Sainca na grešku. On je na sreću pogrešio, a ja sam pokušavao da budem strpljiv i da izaberem trenutak", rekao je Ferstapen posle trke.
On se trenutno nalazi na prvom mestu u generalnom plasmanu vozača sa 364 boda. Drugo mesto na VN Italije osvojio je još jedan vozač Red Bula Serhio Peres.
"To je maksimum koji smo danas mogli da ostvarimo. Bilo je teško preticati, mnogo teže nego što smo mislili. Bilo je suludo, pošto sam morao mnogo da trošim gume. Na kraju sam uspeo da ih sačuvam. Očekujem da ćemo prikazati najbolju formu u narednim trkama", izjavio je Peres posle trke.
Peres je trenutno drugi u generalnom plasmanu vozača sa 219 bodova. Sainc je imao pol poziciju, ali je na kraju u Monci osvojio treće mesto.
"Bilo je teško. Nije moglo biti teže. Čitavu trku sam pokušavao da ostavim Red Bul iza. Na kraju sam pomalo platio cenu zadnjim gumama. Uvek je zadovoljstvo trkati se sa Šarlom Leklerom kada imam priliku. Zabavili smo se danas", istakao je Sainc, koji je trenutno peti u generalnom plasmanu vozača sa 117 bodova.
Naredna trka u šampionatu F1 biće vožena 17. septembra za Veliku nagradu Singapura.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
01.05.2025 20: 38
Pravilo, koje predviđa kazne i za najblaže psovke tokom trka ili intervjua, naišlo je na gotovo jednoglasno negodovanje.
21.04.2025 13: 27
Svetski šampion izgubio je trku za VN Saudijske Arabije jer je zbog greške na startu bio kažnjen pet sekundi.
20.04.2025 10: 25
Priča se o trogodišnjem ugovoru za aktuelnog šampiona Formule 1 koji bi mogao vredeti 264.000.000 evra.
19.04.2025 20: 20
Vozač Red Bula bio je najbrži u kvalifikacijama za VN Saudijske Arabije koja se u nedelju vozi od 19.00 časova (TV Arena 3 Premium).
pre 18 sati 15: 55
Vozač Dukatija Mark Markez pobedio je danas u sprint trci koja se vozi u okviru Velike nagrade Nemačke u Moto GP šampionatu.
pre 22 sata 11: 38
Sprint trka na stazi u Sahsenringu vozi se danas od 15.00 časova.
11.07.2025 11: 41
Uprkos povredi šake na stazu je izašao i vozač Gresinija i drugi u šampionatu Aleks Markez.
10.07.2025 21: 05
Tokom Martinovog odsustva, timski kolega Marko Beceki je ostvario pobedu na Silverstonu i dvostruko postolje u Asenu.
Ostavite komentar