pre 3 minuta 18: 20
(VIDEO) Košarkaši Partizana stigli u "Pionir": Mali odziv navijača (za sada)
Tek manja grupa navijača, i to mlađih, dočekala je košarkaše ispred dvorane "Aleksandar Nikolić".
MN Press
Srpski automobilista Milovan Vesnić osvojio je treće mesto na trkačkom vikendu u Austriji u novoj sezoni FIA šampionata Evrope na brdskim stazama (FIA EHCC).
"Automobil smo nakon Francuske mimo planova vratili u Srbiju na doradu, ali već na mapiranju motora ostali smo bez turba. Na brzinu smo instalirali drugi i bez ikakvih testova i provera otišli za Austriju. Dočekala nas je kiša i gotovo zimsko vreme. Na treningu su se pojavili problemi sa amortizerima, koji nisu mogli biti rešeni na stazi. Uz pomoć štapa i kanapa smo premostili novonastali problem i rešili da idemo na sve ili ništa", rekao je Vesnić, saopšteno je iz tima srpskog automobiliste.
"Pobedi se nadali nismo, bili smo srećni i plasmanom u top 5. Na kraju treće mesto sija kao zlato. Moram biti zadovoljan, jer sam iza sebe ostavio gotovo sve domaće takmičare i uz malo sreće se učvrstili na drugoj poziciji grupe tri EHCC", poručio je Vesnić.
Ekipa iz Užica ima samo sedam dana do polaska na turneju po Pirinejskom poluostrvu, gde ih u 15 dana očekuju dva trkačka vikenda u Portugaliji i Španiji.
Fudbal je prvi put u istoriji prestigao bejzbol kao "apsolutno omiljeni sport" u Sjedinjenim Američkim Državama, prema podacima Ampere Analysisa.
Do Zimskih olimpijskih igara Milano Kortina 2026 deli nas manje od mesec dana
Nemci, uprkos punim tribinama i impresivnoj posećenosti, više nisu u prvom planu.
Sportska 2026. godina biće prva u kojoj se svi ključni trendovi industrije sudaraju u isto vreme.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
19.10.2025 14: 53
Srpski automobilista Dušan Borković osvojio je danas peto mesto na drugoj trci FIA TCR Svetskog prvenstva na stazi Indže Spidijum u Južnoj Koreji.
04.08.2025 10: 35
Srpski automobilista Miloš Pavlović osvojio je drugo mesto u klasi na trećoj trci izdržljivosti u okviru Italijanskog GT šampionata
26.07.2025 18: 25
Nova automobilska nesreća potresla je Francusku ovog jutra...
16.05.2025 08: 20
FIA je potvrdila da su svi pregledani delovi bili u skladu sa Tehničkim pravilnikom Formule 1 za 2025. godinu.
YouTube
pre 58min
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 1d
11.01.2026 13: 00
Pojavila se informacija da je i Mak Ferstapen zainteresovan za kupovinu Moto GP tima, zajedno sa svojim F1 rivalom Luisom Hamiltonom.
11.01.2026 09: 10
Za sada nije poznato koliko će trajati oporavak, ali se očekuje da tim na čelu sa Nadijom Padovani uskoro precizira dinamiku povratka na stazu.
09.01.2026 12: 55
Incident u Valensiji, za koji se veruje da se dogodio na stazi Aspar, desio se u isto vreme kada se aktuelni svetski šampion Mark Markez vratio vožnji na stazi na istoj lokaciji.
08.01.2026 20: 22
Jedan vozač koji nije imao sezonu za pamćenje je Luis Hamilton, sedmostruki šampion ovog sporta.
Ostavite komentar