pre 12 minuta 10: 25
Makedonac osvojio drugo mesto na Beogradskom maratonu!
Etiopljanin postavio novi rekord...
Srpski bokserski reprezentativac Vahid Abasov osvojio je danas srebrnu medalju u disciplini do 71 kilogram na Evropskim igrama u Krakovu.
Abasov je danas u finalu poražen od Nikolaja Terterijana iz Danske odlukom sudija 4:1. Srbija je do sada na Evropskim igrama u Krakovu osvojila zvanično 15 medalja i to dve zlatne, šest srebrnih i sedam bronzanih odličja.
Srbija se u generalnom plasmanu po broju medalja nalazi na 26. mestu. Evropske igre biće završene večeras.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
30.06.2023 15: 41
Srpska bokserka Natalija Šadrina plasirala se u finale Evropskih igara u Krakovu u kategoriji do 60 kilograma.
pre 18 sati 16: 26
Majdov je u finalu poražen od Gruzina Luke Majsuradzea, ali je uprkos porazu u meču za zlato nastavio niz osvajanja medalja na velikim takmičenjima.
17.04.2026 19: 54
FNC je danas na društvenim mrežama potvrdio da će Barbir i Ilić odmeriti snage za titulu u "Beogradskoj areni".
15.04.2026 17: 00
Velika vest za srpsku MMA scenu...
13.04.2026 22: 13
Jovan Leka uživa u najboljoj formi svoje karijere.
Ostavite komentar