pre 22 minuta 09: 48
Evo koliko su zaradili Crvena zvezda i Partizan od Evrolige
Crveno-beli inkasirali 962.579 evra, crno-beli još manje 587.579
Reprezentativac Srbije u boksu, Vahid Abasov, obezbedio je najmanje srebrnu medalju na Evropskim igrama pošto se plasirao u finale u kategoriji do 71 kilogram.
Abasov je u polufinalu rezultatom 5:0 savladao francuskog predstavnika Makan-Vija Traorea.
Protivnik srpskom predstavniku u finalu biće pobednik dvoboja između Nikolaja Terterjana iz Danske i Tugrulhana Erdemira iz Turske.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
11.03.2025 18: 15
Srpska bokserka Anastasija Lukajić plasirala se u četvrtfinale Svetskog prvenstva u Nišu u kategoriji od 63 do 66 kilograma.
10.03.2025 20: 42
Branković će se u sredu u drugom kolu boriti protiv Špankinje Dženifer Fernandez Romero. Plasman u drugo kolo SP u Nišu, ranije danas su izborile još dve srpske bokserke Kristina Kuluhova i Sara Ćirković.
10.03.2025 10: 05
Srpska bokserka Sanja Mitić nije uspela da se plasira u drugo kolo Svetskog prvenstva u Nišu u kategoriji od 45 do 50 kilograma, pošto je večeras na startu takmičenja poražena od Meksikanke Fatime Patrisije Erere Alvarez rezultatom 5:0.
07.03.2025 11: 22
Svetsko prvenstvo u boksu za žene biće održano u Nišu od 8. do 16. marta, uz učešće više od 350 bokserki iz 65 zemalja.
pre 14 sati 19: 54
FNC je danas na društvenim mrežama potvrdio da će Barbir i Ilić odmeriti snage za titulu u "Beogradskoj areni".
15.04.2026 17: 00
Velika vest za srpsku MMA scenu...
13.04.2026 22: 13
Jovan Leka uživa u najboljoj formi svoje karijere.
13.04.2026 14: 12
U prethodnom periodu mnogo se govorilo o potencijalnom okršaju između Ilića i Đani Barbir, koji je, prema spekulacijama, trebalo da bude i glavna borba večeri. Ipak, do realizacije tog meča neće doći, jer dve strane nisu uspele da pronađu zajednički jezik oko nastavka saradnje.
Ostavite komentar