
pre 14 minuta 09: 40
Đoković inspiraciju nalazi tokom opuštanja: Tada se sve razbistri u umu
Srpski teniser Novak Đoković stigao je do četvrtfinala Vimbldona, gde će sutra igrati protiv Flavija Kobolija.
Najbolji svetski teniser, Novak Đoković vraća se ove godine u Indijan Vels posle petogodišnje pauze, a prvi meč na turniru odigrače protiv pobednika meča između kvalifikanta i australijskog predstavnika, Aleksandra Vukića.
Biće to u okviru drugog kola prvog Mastersa u sezoni, budući da je lider na ATP listi slobodan u uvodnom kolu, a potencijalni rival u trećem kolu mu je Tomas Martin Ečeveri, dok je u narednom to Amerikanac Tomi Pol.
Ukoliko stigne do polufinala, a svi se nadamo da hoće, Novak Đoković bi mogao da odmeri snagu sa Hubertom Hurkačom iz Poljske, odnosno Kasperom Rudom iz Norveške.
Rivali na poslednjem stepeniku pred ulazak u veliko finale mogli bi da mu budu Danil Medvedev, Holger Rune, Grigor Dimitrov, Tejlor Fric, kao i Rafael Nadal.
Novakovi najveći rivali Karlos Alkaraz i Janik Siner se nalaze u drugom delu žreba, što znači da bi srpski teniser sa njima mogao da se sastane tek u borbi za prestižni pehar.
Imajući u vidu da Đoković prošle godine nije nastupao na ovom turniru šta god da uradi u Indijan Velsu doneće mu nove bodove na ATP listi, dok njegovi rivali brane bodove od prošle godine.
Što se ostalih srpskih predstavnika na prvom Mastersu u sezoni tiče, Dušan Lajović će na startu igrati proti Emila Rusuvorija, a Miomir Kecmanović protiv Lorenca Sonega.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
22.04.2025 09: 25
Novak Đoković bio je deo sinoćnjeg programa dodele Laureus nagrade najboljim sportistima gde je imao priliku da najavi Armanda Duplantisa - dobitnika ovogodišnjeg priznanja za sportistu godine.
16.03.2025 11: 40
Alkaraz je ispustio priliku da treći put zaredom osvoji Indijan Vels turnir
09.03.2025 07: 53
Trenutno sedmi igrač na ATP listi je samokritično posle ovog susreta govorio o svojoj formi koja je evidentno u padu, što dokazuje i to da je pvi put od 2018. godine poražen na tri vezana meča.
09.03.2025 07: 20
Srpski teniser, Novak Đoković eliminisan je sa turnira u Indijan Velsu, budući da je u u meču drugog kola poražen od Holanđanina Botika van de Zanšlupa - 2:1 (6:2, 3:6 i 6:1).
pre 15 minuta 09: 40
Srpski teniser Novak Đoković stigao je do četvrtfinala Vimbldona, gde će sutra igrati protiv Flavija Kobolija.
pre 11 sati 22: 23
Imao je Grigor Dimitrov Janika Sinera u šaci, vodio je 2:0 u setovima i na početku trećeg se povredio.
pre 11 sati 22: 20
Italijan sa knedlom u grlu pričao o prijatelju Grigor Dimitrovu koji je predao meč zbog povrede.
pre 11 sati 22: 04
Vodio je Grigor Dimitrov 2:0 u setovima (6:4, 7:5), protiv Janika Sinera u osmini finala Vimbldona, ali onda je usledila prava katastrofa.
Ostavite komentar