pre 4 minuta 17: 57
Bledi Partizan se neće boriti za trofej KLS: FMP u finalu!
"Panteri" su odigrali mnogo bolji meč i zasluženo slavili u polufinalu u "Čairu" sa 92:79!
Guliver
Džamal Musijala imao je nesreću da se teško povredi u duelu sa tužnim golmanom Đanluiđijem Donarumom, u meču četvrtfinale Svetskog klupskog prvenstva, protiv madridskog Reala, ali sreću da je prvotimac Bajerna.
Jer, bez obzira na to što njegov napadač nije životno ugrožen, klub sa "Alijanc areea" platio je specijalan medicinski avion, kako bi ga uz potrebnu negu i nadzor lekara, mimo ostatka ekipe vratio u Nemačku. A, onda smestio u bolnicu, da bi što pre bio spremljen za operaciju polomljene fibule.
Reprezentativac Nemačke doživeo je i iščašenje skočnog zgloba, uz oštećenje okolnih ligamenata, pa prve procene kaže da će se oporavljati četiri do pet meseci od povrede zbog koje su te noći plakali svi na terenu i oko igrališta. "Bild" je u istom tekstu podsetio i da je Bajern slično reagovao u još dva slučaja.
Kada je 2021. godine legendarni fudbaler osvajača najviše titula Bundeslige, Tomas Miler, oboleo od korona virusa, kao i zimu posle, zbog Manuela Nojera i teške povrede čuvenog golmana Bajerna na skijanju. Jer, nije sve u novcu, ima nešto i u manirima i tretmanu onih od čijih igara toliko toga zavisi.
Fudbal se gledao ranije, gledaće se i kasnije. Medijska industrija sada samo intenzivnije monetizuje sadržaje u kojima vidi najveću vrednost.
Kada je David Beckham 2007. potpisao ugovor s LA Galaxyjem, malo ko je obraćao pažnju na jednu klauzulu zakopanu u pravnom dokumentu.
Doping je u sportu decenijama imao jasan poslovni status. Bio je reputacioni rizik, pravni problem, PR katastrofa i razlog zbog kojeg se ruše karijere, brišu rekordi i oduzimaju medalje. Sada prvi put ima i berzanski tiker. To je najvažnija promena u priči o Enhanced Gamesu.
Argentinski fudbaler odbio je neverovatan saudijski ugovor kako bi prešao u Inter Miami, međutim nakon nedavnih ugovora o plati i sponzorstvima ipak je zakoračio u status milijardera.
Patrick Dumont, zet Sheldona Adelsona, ima velike planove za svoj tim i grad u kojem on igra. Početak, međutim, nije bio nimalo lak.
17.05.2026 14: 50
Iskusni 40-godišnji Nojer će tako sad biti u trci sa vremenom da se oporavi do 23. maja kad Bajern igra protiv Štutgarta finale Kupa u Berlinu.
21.03.2026 09: 52
Bavarci su posebno zabrinuti zbog tetive, koja se oporavlja sporije od mišića.
11.03.2026 19: 30
Vezni fudbaler i levi bek Bavaraca doživeli povrede na meču Lige šampiona.
11.03.2026 17: 46
Pobeda je skupo plaćena.
pre 18 minuta 17: 43
Krilni igrač Milana Rafael Leao (ne)svesno je pokrenuo lavinu komentara o njegovom potencijalnom odlasku iz kluba nakon što je javno imenovao Mančester junajted kao engleski klub koji najviše voli da gleda.
pre 27 minuta 17: 34
Navodno je dogovorena saradnja do leta 2029. godine.
pre 31 minut 17: 30
Govoreći o duelu dve vrhunske ekipe, Enrike smatra da se ne radi samo o sudaru najboljeg napada i najbolje odbrane, već o sukobu dve različite fudbalske filozofije.
pre 43 minuta 17: 18
Informacija koja je iznenadila sve ljubitelje fudbala.
Ostavite komentar