pre 44 minuta 23: 04
(VIDEO) Levante uhvatio poslednji voz: "Davljenik" promašio dva penala, ali je jedna slamka bila dovoljna za produžetak nade
Umalo da domaćini promaše opstanak.
AP Photo/Brynn Anderson
Utakmica koja je trebala da bude praznik fudbala između Bajerna i Pari sen Žermena, pretvorila se u noćnu moru za Džamala Musijalu i sve fanove nemačkog tima. Mladi reprezentativac "pancera" doživeo je tešku povredu protekle noći u sudaru sa golmanom Parižana, Đanluiđijem Donarumom, a ovog jutra iz Nemačke stižu prve informacije koje se tiču njegovog preloma noge.
Kako prenosi nemački Bild, na utakmici četvrtfinala Svetskog klupskog prvenstva u kojoj je PSŽ slavio sa 2:0, Musijala je slomio potkolenicu (fibulu) i oštetio nekoliko ligamenata, što znači da ga čeka višemesečna pauza. Očekuje se da ga nećemo videti do kraja 2025, dok će se trenažnom procesu vratiti tek iduće godine. Ukoliko se, naravno, stvore uslovi za to.
Podsetimo, peh Musijale dogodio se u samom finišu prvog poluvremena, kada mu se u duelu sa Donarumom noga "zaglavila" ispod italijanskog golmana. Scena sa terena definitivno nije bila laka za gledanje. Musijala se previjao od bolova, a cela situacija teško je pala Donarumi, koji je sa suzama u očima posmatrao dok Nemca iznose u svlačionicu.
Tokom čitavog jutra fudbalski svet šalje mu najlepše želje i poruke podrške i nema sumnje da će ovo biti ozbiljan peh za Bavarce i njihove šampionske ambicije naredne sezone.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
09.04.2026 12: 55
Krilni igrač Bajerna upisao 29 asistencija u sezoni, a ofanzivac PSŽ-a postigao pet golova u Ligi šampiona.
21.03.2026 09: 52
Bavarci su posebno zabrinuti zbog tetive, koja se oporavlja sporije od mišića.
11.03.2026 19: 30
Vezni fudbaler i levi bek Bavaraca doživeli povrede na meču Lige šampiona.
11.03.2026 17: 46
Pobeda je skupo plaćena.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 45 minuta 23: 04
Umalo da domaćini promaše opstanak.
pre 51 minut 22: 58
Slavi Lids tri boda koja u ovom trenutku vrede makar duplo više.
pre 1 sat 22: 47
Važni bodovi su ostali na "Artemio Frankiju".
pre 1 sat 22: 30
Portugalac će na klupi Gane zameniti Ota Ada, koji je pre dve nedelje dobio otkaz posle serije loših rezultata.
Ostavite komentar