
pre 28 minuta 14: 14
Uspešan start "orlića" na Evropskom prvestvu: Island deklasiran, nek se spremi Slovenija
Naredni meč Srbije na programu je sutra od 17.00 protiv selekcije Slovenije.
Već je poznato kada će srpski teniseri sutra na teren Rolan Garosa. Miomir Kecmanović će igrati oko 12.30 protiv Kventina Alisa drugi po redu meč na terenu broj 14, a Hamad Međedović će se sastati sa Huanom Manuelom Serundolom u 11.00 časova na terenu broj 12.
Osim njih dvojice sutra će na teren i Olga Danilović. Ona će igrati treći po redu meč na terenu broj šest protiv Amerikanke Danijel Kolins.
Pre srpske teniserke na ovaj teren će izaći Aleksej Popirin i Alehandro Tabilo, posle njih će Dona Vekić i Bernarda Pera.
Očekuje se da će meč između Danilović i Kolins početi oko 15 časova, biće to njihov treći međusobni duel, a obe teniserke pobedile su po jednom.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
24.05.2024 21: 15
Otvoreno prvenstvo Francuske je na programu od 26. maja do 9. juna.
30.05.2023 16: 30
Nakon petočasovne borbe u Parizu, Miomir Kecmanović "položio oružje" pred 148. igračem sveta Andreom Vavasorijem. Italijan je slavio u pet setova.
05.07.2025 22: 20
Srpski teniser Novak Đoković ispisao je nove stranice istorije trijumfom nad Miomirom Kecmanovićem u trećem kolu Vimbldona.
05.07.2025 20: 53
Srpski duel trećeg kola Vimbldona otišao je na stranu Novaka Đokovića, koji je ostvario stoti trijumf u karijeri na ovom turniru.
pre 1 sat 13: 05
Srpski as je pobeđivao Sinera 2022. i 2023. godine, a ovo mu je prvi poraz od Italijana na travi.
pre 4 sata 10: 30
Četvrta teniserka sveta ima pet Grend slem trofeja u karijeri, od toga četiri na Rolan Garosu, a pokušaće da u Londonu dođe do prve titule na travi. Sa druge strane Anisimova nema trofej sa četiri najznačajnija turnira.
pre 5 sati 09: 10
U slučaju pobede Siner bi imao 12.030 poena, a Alkarazov maksimum je 9.300 poena, pod uslovom da odbrani titulu na Vimblodnu osvojenu prošle godine u duelu sa Đokovićem.
pre 17 sati 21: 36
Najbolji teniser sveta Janik Siner izjavio je danas posle plasmana u finale Vimbldona da je odigrao najbolje u važnim poenima i tako došao do pobede protiv Novaka Đokovića.
Ostavite komentar