
pre 2 sata 23: 57
Real prihvatio poziv Pari Sen Žermena: Žilava Borusija Dortmund kolateralna šteta
Madriđani savladali "milionere" u sadržajnom četvrtfinalu Svetskog klupskog prvenstva.
Organizatori Mastersa u Monte Karlu (6 - 13. april) objavili su spisak prijavljenih učesnika ovog turnira serije 1000, sa sve imenom vlasnika svih najvažnijih teniskih rekorda Novaka Đokovića.
Ukoliko u međuvremenu ne promeni plan i eventualno ne odustane od "reketanja" u pomenutom mondenskom mestu, trenutno sedmi igrač u ATP singl poretku spojiće američke martovske Masterse i ovaj prvi put posle šest godina.
U tom slučaju bi osvajač 24 Grend slema napao treću titulu u gradu svog prebivališta, gde je slavio "samo" 2013. i 2015. godine, kada je prethodno uspeo da bude šampion Mastersa u Indijan Velsu i Majamiju.
Ove sezone mu malo toga polazi za rukom, pa je posle predaje u polufinalu Australijan Opena (zbog povrede) i eliminacije na samom startu ATP 500 turnira u Dohi izgubio i u prvom kolu Indijan Velsa.
Međutim, to ga nije pokolebalo i nateralo da se povuče sa predstojećeg takmičenja u SAD, čiji pobednički pehar vredi 1000 ATP poena (19 - 30. mart), a svet radoznalo čeka da vidi može li jedan od najboljih sportista sveta ikada doći sebi.
I uzeti prvu titulu posle više od godinu dana, odnosno jubilarnu stotu, jer je pobednik Olimpijskih igara u Parizu 2024 već dugo bez novog trofeja. Toliko dugo da poneki stručnjaci, poput bivšeg Dejvis kup selektora Radmila Armenulića, smatraju da je Đokoviću vreme da se povuče u penziju.
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
Tokom dvadesetčetvorogodišnje karijere koja se završila 2022. godine, zaradio je 130,6 miliona dolara od nagrada.
Samo godinu pre početka Svetskog prvenstva u fudbalu 2026. godine, navijači širom sveta nalaze se u čudnoj situaciji: mogu da kupe VIP pristup finalu u Nju Džerziju za više od 70.000 dolara, ali ne mogu da rezervišu osnovnu kartu za utakmicu grupne faze u Dalasu.
09.04.2025 16: 58
Srpski teniser od danas ima više učešća na poznatom Mastersu nego iko u istoriji tog turnira.
09.04.2025 09: 40
Meč srpskog tenisera i Čileanca Alehandra Tabila gledajte kao treći po redu na terenu "Renije treći" (oko 15.00 časova) na kanalu TV Arena 3 Premium.
08.04.2025 16: 53
Meč srpskog asa treći po redu na terenu "Renije treći" u Monte Karlu.
08.04.2025 14: 27
Bugarski teniser Grigor Dimitrov plasirao se u drugo kolo Mastersa u Monte Karlu, pošto je danas u prvom kolu pobedio Čileanca Nikolasa Jarija.
pre 3 sata 22: 20
Srpski teniser Novak Đoković ispisao je nove stranice istorije trijumfom nad Miomirom Kecmanovićem u trećem kolu Vimbldona.
pre 3 sata 22: 13
Mlađi akter srpskog teniskog derbija na Vimbldonu ne žali što je izgubio od velikana "belog sporta".
pre 4 sata 21: 59
Pre svega 12 dana postao je najstariji ikada osvajač nekog Čelindžer turnira na travi, a sada je stigao do osmine finala Vimbldona.
pre 4 sata 21: 39
Najbolji teniser sveta svih vremena od večeras bez premca u još jednoj stvari.
Ostavite komentar