pre 5 sati 00: 30
Ife Lundberg: Imao sam ugovor na još godinu dana, tužan sam zbog dešavanja u Partizanu
Kako je utakmicu u Beogradskoj areni video bivši član srpskog tima.
Novak Đoković i Endi Mari nastaviće saradnju ranije nego što se očekivalo, već od Indijan Velsa, ikao srpski teniser nije bio siguran da će ga Škot pratiti u Americi.
Đoković i Mari su dogovorili saradnju sve do Vimbldona, a očekivalo se da se ona nastavi početkom turnira na najsporijoj podlozi.
Škot nije trebalo da bude u Novakovom boksu tokom prvih mastersa sezone, Indijan Velsa i Majamija, ali je došlo do promene. Mari je seo u avion i uskoro će se priključiti Đokoviću u Indijan Velsu, koji počinje u sredu, a biće tu i za naredni turnir u Majamiju, ukoliko se Novak odluči da ga igra.
Podsetimo, srpsko-britanski duo je sarađivao na Australijan openu, gde je Đoković došao do polufinala. Novak je petostruki šampion u Indijan Velsu i šestostruki u Majamiju, ali na oba mesta nije osvojio titulu još od 2016. godine.
Kad sportski direktor Eintracht Frankfurta objašnjava zašto klub zapošljava čak dva stručnjaka za san, on polazi od toga da se igrači mogu razvijati samo ako svakodnevno, predano daju svoj maksimum i da je za to neophodno da imaju dobar san.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
21.03.2025 13: 50
Đoković takmičenje u Majamiju počinje ovog petka od 20.30 duelom protiv Australijanca Rinkija Hidžikate, 86. tenisera sveta.
21.03.2025 12: 22
Ova odluka izazvala je buru reakcija, a sada se o svemu oglasio i srpski teniser koji je u Majamiju govorio uprav o ovoj temi koja je uzdrmala vrh svetskog tenisa.
21.03.2025 08: 35
Kecmanović će se sastati sa petim nosiocem Kasperom Rudom oko 16 časova po srpskom vremenu.
07.03.2025 10: 05
Srpski as je pet puta osvajao Indijan Vels, poslednji još 2016. godine.
pre 7 sati 22: 10
U pitanju je Džek Drejper, koji ima problem sa koštanim nagnječenjem leve ruke.
25.12.2025 22: 15
Grčki teniser Stefanos Cicipas odlučio je da napravi značajnu promenu u nastavku karijere i odustane od dugogodišnje saradnje sa proizvođačem reketa koji je koristio tokom najvećih uspeha.
25.12.2025 10: 36
To je najveća enigma i za tenisku legendu Endi Rodika.
24.12.2025 23: 15
Karlos Alkaraz i Janik Siner su jedina dva igrača sa zaradom većom od 10.000.000 dolara.
Ostavite komentar