pre 4 minuta 22: 10
Šakotin AEK ispustio 20 poena prednosti u poslednjem kvartalu: Ritas osvojio FIBA Ligu šampiona!
Težak poraz za srpskog trenera...
AP Photo/Gustavo Garello
Najbolji srpski teniser Novak Đoković igraće u februaru naredne godine na ATP turniru u Dohi, saopštili su večeras organizatori turnira.
U saopštenju se navodi da će turnir u Dohi biti odigran od 17. do 22. februara 2025. godine. Đoković je turnir u glavnom gradu Katara osvajao dva puta i to 2016. i 2017. godine. Srpski teniser je poslednji put na turniru u Dohi igrao 2019. godine.
Organizatori su pre nekoliko dana objavili da će naredne godine na turniru u Dohi učestvovati i najbolji teniser sveta Italijan Janik Siner, kao i Rusi Danil Medvedev i Andrej Rubljov.
Podsećanja radi, u novu sezonu će najbolji teniser današnjice ući sa novim trenerom, nakon što je Đoković prekinuo saradnju sa Nenadom Zimonjićem. Podsećanja radi, pre Srbina, u Novakovom boksu je sedeo Goran Ivanišević.
Očekuje se da će prvi veliki izazov za našeg tenisera sa novim trenerom u narednoj sezoni, biti Australijan open.
Kada je Nikola Jokić u junu 2023. podigao treći MVP trofej, američki komentatori masovno su počeli pisati o "europeizaciji NBA-a".
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
25.03.2025 13: 57
Ovo će biti 13. nastup Novaka Đokovića u Madridu, a debitovao je još 2006. godine, kada je dug i plodan put započeo pobedom nad Rišarom Gaskeom.
23.03.2025 23: 24
Italijanski teniser Lorenco Muzeti naredni je rival Novaka Đokovića na Mastersu u Majamiju.
23.03.2025 23: 04
Italijanski teniser Lorenco Muzeti naredni je rival Novaka Đokovića na Mastersu u Majamiju.
21.03.2025 13: 50
Đoković takmičenje u Majamiju počinje ovog petka od 20.30 duelom protiv Australijanca Rinkija Hidžikate, 86. tenisera sveta.
pre 3 sata 19: 02
Najbolju teniserku sveta je izbacila 36. godišnja Sorana Kirstea, pobedom sa 2:1 u osmini finala.
pre 9 sati 12: 51
Miomir Kecmanović završio je učešće u drugom kolu Mastersa u Rimu, pošto je bolji od srpskog tenisera bio Andrej Rubljov sa 2:0, po setovima 6:4, 6:4.
08.05.2026 20: 52
Vreme čini svoje.
08.05.2026 20: 52
Mladi Hrvat nagoveštava veliku karijeru...
Ostavite komentar