pre 4 sata 23: 55
Karmelo Entoni o Jokiću i broju 15: Sve između nas je iz poštovanja i ljubavi
Bivša zvezda Denvera demantovao da je u sukobu sa najboljim igračem današnjice.
Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u treće kolo Mastersa u Šangaju, pošto je danas u drugom kolu eliminisan od Australijanca Alekseja Popirina 6:3, 6:2.
Meč je trajao samo 62 minuta.
Kecmanović je 55. teniser sveta, dok se Popirin nalazi na 24. mestu ATP liste. Ovo je bio peti međusobni duel australijskog i srpskog tenisera, a drugi trijumf Popirina, koji će u trećem kolu Mastersa u Šangaju igrati protiv pobednika meča između Bugarina Grigora Dimitrova i Zizu Bergsa iz Belgije.
Popirin je poveo 3:0 u prvom setu, a onda je držao prednost od tri gema i ovaj deo meča je dobio rezultatom 6:3.
Australijanac je napravio brejk već na startu drugog seta za 1:0. Kecmanović nije iskoristio dve brejk lopte u narednom gemu, a Popirin je zatim poveo 2:0.
Australijanac je potom u sedmom gemu napravio novi brejk za 5:2, a onda je na svoj servis stigao do 6:2 i zaslužene pobede. Masters u Šangaju se igra za nagradni fond od 8.995.555 dolara.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
20.10.2025 10: 30
Novak Đoković zadržao je peto mesto na najnovijoj ATP rang listi sa 4.580 bodova...
03.10.2025 12: 13
Bolji od njega bio je kineski teniser Lerner Tijen, koji je slavio posle preokreta – 1:2 (4:6, 6:3, 6:4).
23.09.2025 12: 50
Danas je održan glavni žreb za ATP turnir u Pekingu koji se igra od 25. septembra do 1. oktobra.
25.08.2025 21: 01
Nije uspeo da se snađe Miomir Kecmanović na otvaranju poslednjeg grend slem turnira u sezoni.
pre 8 sati 19: 27
Miomir Kecmanović se plasirao u treće kolo turnira u Atini nakon pobede protiv Lučana Dariderija (2:1).
pre 11 sati 16: 56
Meč Đokovića i Boržesa igraće se na Centralnom terenu kao treći duel dana...
pre 13 sati 15: 09
Srpki teniser Miomir Kecmanović plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Atini.
pre 19 sati 09: 08
Najbolji teniser sveta svih vremena imao šta da kaže posle svoje prve pobede na njegovom turniru u Atini.
Ostavite komentar