Leon Zimonjić osvojio pehar na šljaci | Arena Sport
srb
najnovije
ATP

Zimonjić osvojio prvu singl titulu, tata se odmah pohvalio

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

23.04.2024 10:44
Nenad Zimonjić MN Press
Nenad Zimonjić

Nekadašnji najbolji dubl teniser na svetu, danas bar u privremenoj ulozi trener Novaka Đokovića, Nenad Zimonjić pohvalio se novim peharom koji je stigao u njegovu kuću.

Nije se proslavljeni teniser "aktivirao" kao igrač, već je njegovim putem krenuo naslednik Leon. 

Sin Nenada Zimonjić osvojio je prvu titulu u singl konkurenciji, a to je učinio na jednom turniru u Srbiji. Ako se po jutru dan poznaje, Leon će bar u singlu imati bolju karijeru od tate, s obzirom da je u dublu Nenad bio jedan od najboljih na svetu.  

 

 

Leon Zimonjić je prvi trofej podigao na šljici i učinio oca izuzetno ponosnim. 

Tim povodom i Nenad se oglasio na društvenim mrežama.

"Bravo sine! Čestitam na osvajanju prve titule u singlu, do 16 godina. Nastavi da učiš, napreduješ i uživaš u procesu. Sjajan timski rad. Velike čestitke Marku Nešiću i Ivanu Dimitrijeviću",  napisao je Nenad Zimonjić.

Podsetimo, Nenad Zimonjić je osvojio 54 turnira u muškom dublu, od čega dva puta Vimbldon i jednom Rolan Garos.

Zanimljivo nikada nije osvojio trofej u singl konkurenciji, ali zato jeste Završni masters u dublu i to dva puta, kao i Dejvis kup sa reprezentacijom Srbije. U miks dublu je osvojio po dva AO i Rolan Garosa i jedan Vimbldon.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Zašto investitori kupuju mreže fudbalskih klubova i šta to znači za sam sport

Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.