pre 19 minuta 14: 05
Nova pobeda - novi rekord: Nikola Jokić nastavlja da prkosi granicama normale
U pobedi nad Bostonom možda nije imao najefikasniju partiju, ali se priključio izuzetno elitnom društvu.
Tanjug/AP Photo/Tertius Pickard
Španski stručnjak Toni Nadal izjavio je da će njegov rođak, višestruki grend slem šampion Rafael Nadal, ove godine ponovo osvojiti Rolan Garos.
Španski teniser je početkom godine nastupio na turniru u Brizbejnu, a u četvrtfinalu ovog turnira je poražen od Džordana Tompsona.
To je bio prvi turnir na kojem je igrao španski teniser posle 12 meseci pauze zbog povrede. Nadal je potom propustio Australijan open zbog povrede mišića.
Španac će nastupati na egzibicionom meču u Las Vegasu sa sunarodnikom Karlosom Alkarazom, pre Indijan Velsa od 6. do 17. marta.
"On mora da se takmiči. Nema izbora. To predugo nije radio. I naravno, ako se ne takmičite, ne možete se pripremiti. Više volim da kažem da će osvojiti Rolan Garos. Onda ćemo videti. Znam da je teško, ali uvek se trudim da budem pozitivan i nadam se da moj nećak može da odigra veliku ulogu i na OI i na Rolan Garosu", istakao je Toni Nadal za AS.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
26.03.2025 21: 10
Srpskom teniseru će naredni protivnik biti domaći igrač Alehandro Moro Kanjas.
25.03.2025 13: 57
Ovo će biti 13. nastup Novaka Đokovića u Madridu, a debitovao je još 2006. godine, kada je dug i plodan put započeo pobedom nad Rišarom Gaskeom.
24.03.2025 22: 25
Menšik, 54. igrač svijeta, pobijedio je 71. igrača na ATP listi poslije sat i 14 minuta.
24.03.2025 19: 45
Meč je trajao sat i 29 minuta. Zverev je drugi teniser sveta, dok je Tompson 37. na ATP listi. Tompson je poveo 4:1 u prvom setu, ali je Zverev uz dva brejka uspeo da dođe do preokreta i osvoji prvi set.
pre 3 sata 10: 39
Srpski teniser Miomir Kecmanović je tokom noći između srede i četvrtka po prvi put u karijeri upisao trijumf nad teniserom koji se nalazi među pet najboljih na ATP rang listi.
pre 4 sata 09: 41
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Akapulku.
24.02.2026 22: 00
Saradnja Stefanosa Cicipasa i Gorana Ivaniševića trajala je svega dva meseca, ali je ostavila dovoljno materijala za javne komentare.
24.02.2026 09: 29
Srpski teniser je bio bolji od Tristana Skulkejta sa 2:0.
Ostavite komentar