pre 2 minuta 19: 35
(VIDEO) Zvezda uskoro dobija još jednog centra: Izundu zakucava pred Barselonu, ali još ne igra
Nigerijski košarkaš je na pragu oporavka od povrede i povratka u rotaciju Crvene zvezde, što je i potvrdio na zagrevanju...
Najbolji rukometaši Sbije okupiće se u ponedeljak, 27. oktobra pred nastupajuću EHF nedelju tokom koje će igrači selektora Raula Gonzalesa odigrati dve prijateljske utakmice protiv Slovenije.
Na spisku španskog stručnjaka nalazi se i iskusni Dejan Milosavljev koji briljira u Bundesligi i njegovo prisustvo u nacionalnom timu je od neprocenjivog značaja.
"Kao i uvek veoma se radujem dolasku u nacionalni tim. Novo okupljanje, novo upoznavanje, ali osećaj sreće uvek isti. Najlepše je u reprezentaciji, to druženje i vreme provedeno sa momcima u dresu Srbije je nešto posebno. Odigraćemo dva meča sa Slovenijom koja ima sjajan tim. Već godinama igraju na dobrom nivou i u pravom trenutku ćemo videti šta i koliko možemo. Imaćemo veliki broj novih momaka što je odlično i svaki put se obradujem kad na pripreme dođe neki mladi igrač", rekao je Milosavljev, a preneo sajt Rukometnog saveza Srbije.
Popularni Banda prošle sezone ispisao je zlatnim slovima istoriju Berlina i bio najzaslužniji za osvajanje prve titule u Bundesligi, a sa dobrim partijama nasatvio je i u ovoj sezoni u kojoj čini čuda u Ligi šampiona, gde Berlin ne zna za poraz.
"Igramo stvarno odlično, sve ide kako želimo, a očigledno nam kao ekipi leži da imamo jake utakmice. Naravno, i Bundesliga je veoma jaka, zahtevna, ritam utakmica je zaista ubitačan, ali i tu dobro stojimo. Meč u Vespremu je bio sjajan, kontrolisali smo dešavanja na terenu iako smo imali dva velika peha. Naime, ostali smo bez dva igrača, stigao nas je umor, ali smo uspeli na kraju da osvojimo bodove", rekao je Milosavljev.
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
Francuska nije samo sportska sila, već laboratorija koja već decenijama proizvodi šampione.
Evropski fudbal ulazi u zonu pravne nestabilnosti. Premier liga pokušava da uvede ograničenja potrošnje kroz nova pravila 'anchoring' i 'squad-cost ratio', dok Udruženje profesionalnih fudbalera (PFA) najavljuje tužbe.
12.01.2024 10: 10
Najbolji rukometaši Srbije započinju od 18.00 časova učešće na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, a rival će im biti selekcija Islanda.
11.01.2024 18: 05
Novi slektor selekcije sa severa Evrope Snori Gudjonson je naglasio da ima izuzetan respekt prema "orlovima", ali i istakao da se njegovi igrači neće predati.
11.01.2024 08: 55
Dan pred prvu utakmicu rukometne reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu protiv Islanda (18; TV Arena 1 Premium), pokušaćemo da dodatno analiziramo šta "orlovi" imaju da ponude na turniru u Nemačkoj.
08.01.2024 11: 26
Selektor rukometen reprezentacije Srbije, Toni Đerona organizovao je večeru na Božić za igrače i stručni štab nacionalnog tima koji su učestvovali na turniru u Španiji.
YouTube
pre 2d
YouTube
pre 3d
pre 2 sata 17: 13
Reprezentativke bivše jugoslovenske republike nestrpljivo čekaju zadnje kolo druge runde Svetskog prvenstva.
pre 3 sata 16: 05
Pogrešna odluka da se svira pasivan napad Jovani Jovović u finišu utakmice.
pre 9 sati 09: 40
Srpske rukometašice odigrale su 31:31 u drugom meču druge faze Svetskog prvenstva, iako su u poslednjem napadu imale gol prednosti.
pre 23 sata 20: 15
Generalni sekretar Rukometnog saveza Srbije, Ivan Milivojević, govorio je o žalbi...
Ostavite komentar