RK Vojvodina Alingos EHF Kup | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz rukometa

Poraz jeste, loš rezultat nije: Vojvodina izgubila za gol u prvom polufinalnom meču EHF kupa

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

16.04.2023 17:55
Poraz jeste, loš rezultat nije: Vojvodina izgubila za gol u prvom polufinalnom meču EHF kupa MN Press

Rukometaši Vojvodine su u prvom polufinalnom meču EHF kupa poraženi od Alingsosa sa 24:25 (13:13), što znači da će revanš u Novom Sadu odlučiti o tome ko će se plasirati u finale.

Nastavili su izabranici Borisa Rojevića sa odličnim partijama i uprkos porazu ostvarili dobar rezultat. Novosađani su pet minuta pre kraja imali dva gola prednosti, ali je domaćin napravio seriju 3:0 i uspeo da preokrene.

Najefikasniji u dresu Vojvodine sa po šest postignutih pogodaka bili su Miloš Grozdanić Baris Puhovski, a po tri su upisali Gregor Ocvirk, Milan Milić i Fran Lučin.

Domaće je ka pobedi predvodio raspucani Rasmus Torbjernson sa šest golova, pet je dao Matijas Pedersen, a četiri Jonas Nilson.

Podsetimo, revanš meč će se igrati u Novom Sadu u subotu, 22. aprila, od 20 časova. 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Sport više nije zabava - ulazi u novu fazu finansiranja

Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.