
pre 50 minuta 23: 20
Problemi za Liverpul: Konate odbija novi ugovor - Real vidi priliku?
Odlazak sa "Enfilda" je vrlo realna opcija...
Izgubili su Kup Srbije od Partizana, ali titulu po svemu sudeći neće. Novosađani su na putu da osvoje 12. trofej, posle još jedne spektakularne igre.
Rukometaši Vojvodine savladali su na svom terenu ekipu šabačke Metaloplastike 38:23 (18:11) u prvom meču finala Super rukometne lige Srbije.
Novosađani su predvođeni trenerom Borisom Rojevićem, posle još jedne odlične igre i trijumfa na dobrom putu da odbrane titulu prvaka Srbije.
Finalna serija između Vojvodine i Metaloplastike igra se na dve dobijene utakmice, a drugi susret je 26. maja u Šapcu.
Sve do sredine prvog poluvremena vodila se egal borba, ali je Vojvodina kod rezultata 8:8, uspela da uhvati zalet, pa je na poluvreme otišla sa sedam pogodaka prednosti 18:11. U istom ritmu, nastavili su Novosađani i u drugom poluvremenu, tako da su bez većih problema savladali ekipu iz Šapca.
Najefiskaniji u pobedničlkoj ekipi bio je Vukašin Vorkapić sa šest golova, a pet je postigao Stefan Sunajko.
U timu Metaloplastike najbolji su bili Milan Jovanović, Milan Dakić i Domagoj Alilović sa po četiri pogotka.
Portugalska Primeira liga planira da prvi put u istoriji objedini prodaju televizijskih prava do 2028. godine.
Porodica Buss pristala je da proda većinski udeo Marku Walteru, navode obavešteni izvori.
Spot za FinTech startap Kalshi, u potpunosti izrađen uz pomoć veštačke inteligencije, postao je viralni fenomen.
Nekada vezan isključivo uz mega događaje, sport danas oblikuje strategije nacionalnih turističkih zajednica, ulazi u urbanističke planove i postaje nosilac brendiranja destinacija.
Lionel Messi bi mogao biti na terenu, ali to možda neće biti dovoljno da publika ispuni tribine. FIFA eksperiment s proširenim Klupskim svetskim prvenstvom već sada se suočava s ozbiljnim pitanjem: ko zapravo želi da gleda turnir koji izgleda kao marketinška vežba.
08.10.2024 09: 20
Podsetimo, Novosađani su prošle sezone uspeli da se plasiraju u Top 16, a malo je nedostajalo da dodđu i do Top 12 faze. Osim Neksea, u Grupi E su još i nemački Kil i španska Toralavega
18.09.2024 12: 20
Zanimljivo je da su u poslednjih deset sezona crno-beli pretrpeli poraz u prvom kolu domaćeg prvenstva samo u sezoni 2019/20, koja je kasnije poništena zbog pandemije korona virusa. Od tada, svaku narednu sezonu Partizan je započinjao ubedljivim trijumfom,
16.09.2024 18: 55
Utakmica je na programu u sredu, 18. septembra (TV Arena sport), a igraće se u velikoj dvorani SPENS-a.
23.07.2024 11: 20
Novosađani ćе u svom domu, Slanoj bari, raditi do 2. avgusta kada krеću put Zlatibora gdе ćе trеnirati sеdam dana. Kada jе rеč o priprеmnim utakmicama, sada vеć tradicionalno, Vojvodina će odmеriti snagе sa Jugovićеm, a odigraćе i dvomеč sa Al Ahlijеm.
YouTube
pre 3d
YouTube
pre 5d
21.06.2025 20: 30
Selekcija Srbije do 21 godine poražena od Švajcarske 28:30 i nije izborila plasman u drugu fazu Svetskog prvenstva.
18.06.2025 21: 45
Ruski rukometaš Sergej Ivanov novi je član Partizana, saopštili su danas crno-beli.
17.06.2025 18: 55
"Andrej Trnavac ponovo u crno-belom jatu. Čuvar mreže, koji je ponikao u Partizanu, prethodne dve sezone nastupao je za novosadsku Vojvodinu, ali se vraća da ostvari dečački san i osvoji titulu na Banjici. Dobro došao kući", napisali su crno-beli na Instagrma profilu.
15.06.2025 19: 38
Nevervovatna borba u nemačkom finalu EHF Lige šampiona otišla je u korist Magdeburga
Ostavite komentar