pre 8 minuta 11: 39
Kreće trka za mesta u Ligi šampiona 2025/26: Nenad Lalatović i Budućnost na zaletištu
Crnogorski tim, sa srpskim trenerom na klupi, večeras igra prvi deo dvomeča uvodnog kola kvalifikacija za elitno takmičenje.
Srpki plivač Andrej Barna postao je sedmi sportista iz Srbije koji je izborio normu za učešće na predstojećim Olimpijskim Igrama u Parizu naredne godine.
On je kvalifikacionu trku na 100 metara slobodnim stilom isplivao u vremenu od 48.20 sekundi i ne samo da je obezbedio plasman u polufinale Svetskog prvenstva u Japanu, već i vizu za najveći planetarni sportski događaj.
Pre njega normu za odlazak na Olimpijke igre u koje počinju za tačno godinu dana su izborile ateltičarke Ivana Vuleta i Milica Gardašević, bokseri Vahid Abasov i Natalija Šandrina, kao i strelci Zorana Arunović i Damir Mikec.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
09.08.2024 14: 52
Krištof Rašovski za dve sekunde brži od Nemca Olivera Klementa.
08.08.2024 10: 43
Holanđanka Šeron Van Ruvendal osvojila je danas zlatnu medalju u plivanju na otvorenim vodama na 10 kilometara na Olimpijskim igrama u Parizu.
06.08.2024 08: 40
Amerika ne može da bude zadovoljna brojem osvojenih zlatnih medalja u plivanju.
01.08.2024 15: 06
Srpski plivač i sam istakao da je mogao da postigne i više na OI.
pre 32 minuta 11: 15
Toronto Blu Džejsi serijom pobeda preuzeli vođstvo u diviziji, proglašeni All Star starteri i igrači meseca, kao i veliki rez Vašington Nešnalsa u bogatoj bejzbol nedelji za nama.
06.07.2025 19: 52
Pod vođstvom Vladimira Pribića, Aragorn je ostavio konkurenciju daleko iza sebe i obradovao vlasnika Jokića.
05.07.2025 12: 25
Reprezentacija Srbije na SP se nalaze u grupi A sa Južnom Afrikom, Italijom i Rumunijom.
04.07.2025 16: 33
Najbolja srpska atletičarka, Ivana Španović otputovala je u Judžin, gde će se 5. jula održati novi miting u sklopu Dijamantske lige, a takmičenje u skoku udalj počinje u 21.38 časova.
Ostavite komentar