pre 4 sata 23: 30
Na današnji dan: Veče kada je debitovao legendarni Kobi Brajant
Pre tačno 29 godina, svoj prvi nastup u NBA zabeležio je košarkaška legenda Kobi Brajant
Direktor Arena Channels Group, Nebojša Žugić i direktor Streetball lige 3x3, Petar Hranisavljević potpisali su ugovor po kojem će se Elit basket 3x3 liga i ove godine prenositi na kanalima TV Arena sport.
To je zapravo nastavak uspešne saradnje započete prošle godine, a cilj obe strane je da se ove sezone ostvare još bolji i značajniji rezultati.
"Kao i do sada naša matična kuća Telekom Srbija nastavlja sa podrškom razvoju mladih sportova u povoju. Elit liga u basketu 3x3 prošle godine je imala dobre rezultate, a želja nam je da ih u ovoj godini nadmašimo i još više popularizujemo ovaj sport koji je u ekspanziji. Svi znamo koliko smo mi dobri basketaši i kako se basket igrao, pogotovo ovde u blokovima na Novom Beogradu, gde je to postala stvar kulture. TV Arena sport će i ove godine prenositi ovo takmičenje, ali i mnoga druga koja se spremaju tokom leta i biće ovo zaista vruće leto za basket 3x3", poručio je Žugić i nastavio:
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
"Arena Channels Group nastavlja da bude lider ne samo kada su u pitanju poslovni rezultati, već i oni u društveno odgovornom ponašanju, jer promovišemo sport, zdrav život i stimulisanje dece i omladine da se vrate na terene. Država je uradila mnogo toga, uloženo je u izgradnju terena i sportske infrastrukture, a sve to usled razvija srpske ekonomije. Pre svih naš predsednik Aleksandar Vučić je pokazao koliko znači i koliko je bitno da se ulaže u sport i zahvaljući tome mi danas imamo šta da prenosimo kada je srpski sport u pitanju".
Direkor Streesball lige 3x3, Petar Hranisavljević takođe je očekivao da će godina pred nama biti uspešnija od one prethodne i najavio da ni ove godine neće biti kotizacije za ekipe koje budu želele da učestvuju.
"Zahvaljujem se se kompaniji TV Arena sport i Telekom Srbija na podršci koju smo imali, a prošle godine smo organizovali više od 20 turnira i svi su prenošeni na kanalima TV Arena sport, a za finalni turnir na Trgu Republike u Beogradu smo od FIBA dobili nagradu za najbolji prenos. Ove godine smo se prošorili na Austriju, Sloveniju, Bosnu i Hercegovinu i Crnu Goru, tako da će se i u ovim zemljama igrato elitni turniri. I ono što je najvažije, ni ove godine neće biti kotizacije, već će moći da učestvuju svi koji to budu želeli, a pobendicima su obezbeđene vredne nagrade", rekao je Hranisavljević.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
24.11.2023 10: 05
Deca treba da se bave sportom, jer od pravilnog razvoja najmlađih zavisi budućnost Srbije i zato je Arena Channels Group pokrenula akciju pod nazivom "Moje pravo da biram sport", rekao je gostujući u Jutarnjem programu TV Pink, direktor ACG, Nebojša Žugić.
10.11.2023 18: 22
U subotu 11. novembra u 20.00 časova na TV Arena 1 Premium pogledajte gostovanje gospodina Vladimira Lučuća, generalnog direktora kompanije Telekom Srbija, i gospodina Nebojše Žugića, direktora Arena Channels Group, u kojem su predstavili rad, dosadaśnje rezultate i buduće planove Arena grupacije.
12.10.2023 18: 37
Generalni direktor Arena Channells group Nebojša Žugić primio zlatnu plaketu za doprinos razvoju i afirmaciji sporta na jubileju Fakulteta za sport Uiverziteta "Union - Nikola Tesla".
16.09.2023 20: 20
Potpredsednik Vlade Republike Srbije, Miloš Vučević, obišao je potpuno obnovljeni park u novobeogradskom Bloku 21 i tom prilikom poručio da će takvih rekonstrukcija biti još mnogo.
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
21.10.2025 15: 10
Predsednik Jugoslovenskog sportskog društva Partizan zahvalan svim članovima i prijateljima crno-bele porodice.
09.10.2025 14: 05
TV Arena sport se izvinjava potpredsednici kluba i upravi FK Partizan, kao i navijačima crno-belih zbog neprimerenog komentara novinara Dejana Anđusa u njegovoj autorskoj emisiji "Otvoreno sa Anđusom".
06.10.2025 18: 40
Kompanija Arena Channels Group i TV Arena sport kao njen sastavni deo, imale su tu čast da ugoste ambasadora Ruske Federacije u Beogradu, Aleksandra Bocan-Harčenka i Ministra sporta u Vladi Republike Srbije, Zorana Gajića.
12.09.2025 15: 15
Najmlađim đacima uručeni su vaučeri za školski pribor, posebno dizajnirane majice sa simbolima pripadnosti školskoj zajednici, kao i sportska oprema obezbeđena u saradnji sa TV Arena sport.
Ostavite komentar