pre 5 sati 22: 51
Lion ponovo remizirao: Lilu "minimalac" pred put za Beogradu
Okončani su svi mečevi u francuskoj Ligi 1...
Evropsko prvenstvo za odbojkašice i to 33. izdanje počinje danas u organizaciji četiri zemlje - Belgije, Italije, Estonije i Nemačke. Italijanke brane tron, Srbija kao vicešampion je glavni pretendent da povrati krunu, a mečeve ćete moći da gledate na kanalima TV Arena sport.
Odbojkašice Srbije sa mnogo nade putuju danas za Gent (Belgija) gde će igrati u "A" grupi protiv domaćina, Mađarske, Poljske Slovenije i Ukrajine, jer se nadaju da će nastaviti niz medalja - osvojiti petu uzastopnu medalju i juriti da povrate titulu izgubljene od Italije u Beogradu pre dve godine. Prvi meč ih očekuje u petak od 17.00 časova protiv Ukrajine.
Italija brani zlato osvojeno pre dve godine u Beogradu. Aktuelne šampionke, koje sa selekcijom Rumunije imaju čast da otvore EP večeras od 20.00 časova (TV Arena sport 3) u spektakularnom ambijentu Arene u Veroni, uz Srbiju glavne konkurente imaće u selekcijama Turske i Poljske. Selektor Srbije Đovani Gvideti izabrao je ekipu i nada se medalji, jer u svom timu ima najbolju odbojkšaicu na planeti Tijanu Bošković.
Na Evropskom prvenstvu 24 ekipe podeljene u četiri grupe. U Gentu u grupi A su Belgija, Slovenija, Srbija, Poljska, Ukrajina i Mađarska. U grupi B koja je igrati utakmice u Veroni, Monci i Torinu nalaze se Italija, Rumunija, Bugarska, Hrvatska, Bosna i Hercegovina i Švajcarska. U Diseldorfu u grupi C će pored domaćina igrati Azerbejdžan, Turska, Češka, Švedska i Grčka. U grupi D u Talinu će snage odmeriti Estonija, Finska, Holandija, Francuska, Slovačka i Španija.
Po četiri najbolja tima plasiraće se u osminu finala. Ukrštaće se grupe A i C, kao i B i D. Mečevi osmine i četvrtfinala na programu su u Firenci i Briselu, a polufinale, finale i duel za bronzu po rasporedu su u glavnom gradu Belgije. Evrope će šampiona dobiti 3. septembra u večernjim časovima...
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
28.06.2023 14: 07
Našu reprezentaciju predvodila je Tijana Bošković sa čak 25 poena, Jovana Stevanović i Mina Popović su osvojile po 13, 11 Sara Lozo, a 10 Bianka Buša.
27.08.2025 09: 13
Odbojkašice Srbije i Japana već su obezbedile plasman u nastavak takmičenja na Svetskom prvenstvu na Tajlandu, a ove srede će u međusobnom duelu (12, TV Arena 1 Premium) odlučiti koja je ekipa najbolja u grupi H.
31.07.2025 13: 55
Odbojkašice Srbije i Turske odigraće prijateljske utakmice u ponedeljak, utorak i sredu, 4, 5. i 6. avgusta. Srbija će, po povratku iz Turske, od 8. do 13. avgusta trenirati u Beogradu.
09.07.2025 15: 23
Mučile su se na početku utakmice protiv Češke odbojkašice Srbije, ali je u trećem setu sve došlo na svoje, što su apostrofirali i pomoćni trener Branko Kovačević i prva zvezda tima Tijana Bošković.
YouTube
pre 8h
YouTube
pre 9h
YouTube
pre 10h
pre 7 sati 21: 01
U muškoj konkurenciji Superkupa Srbije do sada je odigrano 15 finalnih mečeva. Crvena zvezda drži rekord sa šest osvojenih trofeja, Vojvodina ima pet, Novi Pazar dva, dok su Partizan i sada Radnički iz Kragujevca po jednom podigli pehar.
18.10.2025 13: 49
Kazemi važi za jednog od najtalentovanijih odbojkaša Azije. Sa reprezentacijom Irana osvojio je Azijsko prvenstvo 2021. godine u Japanu, dok je na Azijskim igrama dvostruki šampion – 2018. i 2022. godine.
16.10.2025 15: 00
Klub iz Kragujevca nikada nije osvojio Superkup Srbije. Partizan je jednom osvojio nacionalni Superkup i to 2022. godine.
08.10.2025 22: 00
Na 13 do sada odigranih utakmica Superkupa Srbije u konkurenciji odbojkašica, Vizura je 5 puta bila pobednik, Železničar iz Lajkovca, Jedinstvo iz Stare Pazove i TENT iz Obrenovca po 2 puta, a po 1 titulu su osvojili Ub i Crvena zvezda.
Ostavite komentar