pre 24 minuta 18: 06
Magomedov za AF: Želim da se borim u Beogradu sa bilo kojim borcem iz Srbije
U razgovoru za TV Arena Fight Šara Magomedov je istakao da bi voleo da naredni nastup odradi upravo u srpskoj prestonici.
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije otputovaće sutra u Belek gde će odigrati tri prijateljska meča protiv selekcije Turske. Selektor odbojkašica Srbije Zoran Terzić odlučio je da u Belek povede 16 igračica.
Na spisku su: Teničari: Slađana Mirković, Rada Perović. Korektori: Tijana Bošković, Vanja Bukilić. Libera: Aleksandra Jegdić, Teodora Pušić. Blokeri: Mina Popović, Maja Aleksić, Hena Kurtagić, Minja Osmajić, Maša Kirov. Primači servisa: Katarina Dangubić, Bojana Milenković, Aleksandra Uzelac, Vanja Ivanović, Branka Tica.
Odbojkašice Srbije i Turske odigraće prijateljske utakmice u ponedeljak, utorak i sredu, 4, 5. i 6. avgusta. Srbija će, po povratku iz Turske, od 8. do 13. avgusta trenirati u Beogradu.
Odbojkašice Srbije će u Aziju otputovati 13. avgusta, a do 20. avgusta će igrati na turniru u Kini, zajedno sa domaćinom, Holandijom, Kanadom i Bugarskom. Polazak u Tajland je planiran za 20. avgust, a Svetsko prvenstvo će biti održano od 22. avgusta do 7. septembra. Srbija će na SP igrati u grupi H u Bangkoku sa Japanom, Ukrajinom i Kamerunom.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
06.06.2026 15: 33
Naše devojke nisu pružile jači optor domaćoj selekciji u trećem kolu Lige nacije, jer su poražene sa 3:0.
03.06.2026 12: 45
Selektor Zoran Terzić istakao je da je najvažnije što je ekipa uspešno prebrodila uvek zahtevnu prvu utakmicu na turniru, dok je Vanja Uzelac naglasila značaj timske igre u osvajanju prvih bodova.
03.06.2026 10: 26
Ovom pobedom Srbija je na idealan način otvorila Ligu nacija i najavila borbu za visok plasman u nastavku takmičenja. U petak naš nacionalni tim igra protiv Poljske.
03.06.2026 08: 00
Naša selekcija ostvarila je više pobeda protiv Tajlanđanki, uključujući i poslednji susret u Ligi nacija koji je završen maksimalnim rezultatom u korist Srbije. Ipak, istorija ovih okršaja pokazuje da azijski tim ume da pruži snažan otpor i iznenadi kada mu se za to ukaže prilika.
YouTube
pre 40min
YouTube
pre 12h
YouTube
pre 12h
YouTube
pre 15h
YouTube
pre 16h
pre 2 sata 15: 44
Muška odbojkaška reprezntacija Srbije poražena je od Japana u okviru petog kola FIVB Lige nacija rezultatom 1:3 po setovima (17:25, 15:25, 25:22, 16:25).
21.06.2026 13: 22
Slađana Mirković i Nina Čajić podvukle crtu ispod meča sa SAD, ali i celog turnira drugog vikenda Lige nacija.
21.06.2026 07: 46
"Orlice" doživele šesti ovosezonski poraz u planetarnom takmičenju.
19.06.2026 14: 45
Selektor ženske odnojkaške selekcije Srbije dobio ono što je hteo od istumbane postave.
Ostavite komentar