pre 24 minuta 09: 49
Murinjo u svom dokumentarcu: Dogovor sa Fergusonom koji je prekršio, "hlađenje" nadmenog Kasiljasa, "osveta" Abramoviču
Portugalski trener u dokumentarcu koji će u utorak biti objavljen na "Netfliksu" potvrdio neke glasine.
OSSRB
Odbojkašice Železničara blizu su titule šampiona Srbije u odbojci, pošto su sa 3:0 u setovima (25:15, 25:16, 25:18) savladale Ub u Lajkovcu. Trenutno, u seriji je 2:1. Veoma uvedljiv trijumf su je ostvario domaći sastav, ukoliko uzmemo u obzir da gošće nisu upisale nijedan set sa 20 i više poena.
U sastavu Železničara, najbolje su bile Vasja Filipović i Vanja Ivanović, koje su zabeležile po 15 poena. Na drugoj strani Bojana Čelić bila je najefikasnija sa osam poena.
Finalna serija se igra na tri dobijena meča, što znači da bi Ubljanke mogle izboriti majstoricu u petak, 25. aprila. Ukoliko do toga ne dođe, Lajkovčanke će obezbediti drugu titulu u istoriji kluba.
Pre dve decenije 50 utakmica u sezoni smatralo se ozbiljnim rizikom za zdravlje igrača i kvalitet fudbala.
Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.
Evropski fudbalski savezi zgražavaju se nad Fifinim planom promene poslovnog modela sporta.
Članice UEFA-e, njih 55, odlučilo je da bojkotuje FIFA-ina takmičenja ukoliko predsednik FIFA-e Gianni Infantino nastavi s planovima da proda udele u Svetskom prvenstvu privatnim investitorima, prema rečima osobe upoznate s tim pitanjem.
FIFA planira da osnuje kompaniju vrednu 20 milijardi dolara u koju bi prebacila komercijalna prava i poslovanje svojih najvećih takmičenja, a zatim bi deo vlasništva prodala privatnim investitorima.
30.04.2025 21: 19
U odlučujućoj petoj utakmici, Kragujevčani su slavili protiv Vojvodine sa 3:1 u setovima (25:22, 22:25, 25:18, 25:21).
28.04.2025 11: 30
Oba tima imaju po jedan trofej najvišeg ranga, a vlasnik sledećeg biće poznat posle petog duela.
25.04.2025 21: 09
Produžena finalna serioja plej-ofa prvenstva Srbije.
09.04.2025 21: 33
Odbojkašice Železničara su savladale Crvenu zvezdu i plasirale se u finale, dok će Ub i Obrenovac igrati majstoricu.
08.08.2026 10: 04
Najbolje srpske odbojkašice probile mentalnu i rezultatsku blokadu, na meču sa Rusijom.
07.08.2026 09: 20
Malo mesto nedaleko od Beograda počastvovano dolaskom odbojkaških diva.
04.08.2026 14: 18
Posle pet godina pauze, ruske muška i ženska odbojkaška reprezentacija vraćaju se na međunarodnu scenu
03.08.2026 08: 15
Proslavljeni odbojkaški trener nastavio da pravi velike stvari, daleko od svoje Srbije.
Ostavite komentar