
pre 21 minut 08: 25
Sve ide ka njegovom odlasku: Donaruma se pozdravio sa navijačima PSŽ-a
Kako stvari stoje, poslednji dani letnjeg prelaznog roka videće transfer najboljeg golmana planete.
Muška odbojkaška reprezentacija Srbije igraće 28. jula od 17 časova protiv Francuske u prvom kolu grupe A na Olimpijskim igrama u Parizu, saopštio je danas OSS.
Odbojkaši Francuske su aktuelni olimpijski šampioni.
Odbojkaši Srbije će u drugom kolu 30. jula od 17 sati igrati protiv Slovenije. Poslednje kolo je na programu trećeg avgusta, a Srbija će se od 21 čas sastati sa Kanadom.
U grupi B će igrati Poljska, Egipat, Brazil i Italija, dok se u grupi C nalaze Japan, Nemačka, Argentina i SAD.
Plasman u četvrtfinale OI izboriće po dve prvoplasirane reprezentacije iz tri grupe, kao i dve najbolje trećeplasirane selekcije.
Utakmice na olimpijskom odbojkaškom turniru biće odigrane u dvorani "Južni Pariz 1" u pariskom 15. arondismanu.
Olimpijski turnir u konkurenciji odbojkaša biće odigran od 27. jula do 10. avgusta.
Rasprodate su sve karte za meč Srbije i Slovenije u Beogradskoj areni.
Prošlo je više od dve decenije od završetka krvavih sukoba između Ruande i Demokratske Republike Kongo, tokom kojih je živote izgubilo više od pet miliona ljudi. Ipak, umesto vojnika i tenkova, danas ova dva afrička suseda vode novi oblik borbe: marketinški rat na fudbalskim dresovima evropskih velikana.
Kad sportisti iz regiona potpisuju višemilionske ugovore u Italiji, Španiji ili SAD, ne pitaju se samo o klauzulama i bonusima, već i o tome gde će platiti porez, jer između dva sponzorska spota i tri treninga, jedna odluka o prebivalištu može doneti ili odneti desetine miliona evra.
Francuski fudbalski gigant Paris Saint-Germain objavio je na Bitcoin konferenciji u Las Vegasu da u bilansu kluba drži 120 bitcoina, trenutne vrednosti oko 14,5 miliona dolara.
Tema tužbi protiv Manchester Cityja izazvala je podele među navijačima.
09.07.2024 10: 56
Selektor muške odbojkaške reprezentacije Srbije Igor Kolaković saopštio je spisak igrača, koji će nastupiti na predstojećim Olimpijskim igrama u Parizu, objavio je danas OSS.
26.06.2024 18: 51
Odbojkaški turnir na Olimpijskim igrama na programu je od 27. jula do 10. avgusta.
21.06.2024 22: 56
Naš nacionalni tim je prvi u trci za nastup u Parizu.
19.06.2024 18: 51
Velika pobeda nas je konačno približila Parizu.
YouTube
pre 8h
YouTube
pre 9h
pre 14 sati 17: 48
Srpske devojke igraju u subotu (15.30) protiv selekcije Ukrajine.
21.08.2025 21: 15
"Orlovi" nisu uspeli da se revanširaju "trikolorima" u drugom pripremnom meču.
21.08.2025 13: 33
Odbojkašice Srbije brane titulu svetskog šampiona, pošto su 2022. godine na SP u Apeldornu u finalu pobedile Brazil 3:0, po setovima 26:24, 25:22, 25:17, dok je Tijana Bošković proglašena za najbolju igračicu (MVP) na turniru. Naredno SP biće odigrano 2027. godine.
21.08.2025 12: 35
SP je na programu od 12. do 28. septembra u Kezon Sitiju i Pasaj Sitiju, predgrađima Manile, na Filipinima. Srbija je u H grupi sa Brazilom, Češkom i Kinom u Manili.
Ostavite komentar