
pre 2 minuta 12: 22
Janis Adetokumbo nije više velika glavobolja Spanulisa: Grcima, konačno, svanulo
Košarkaš Milvokija sredio sve što je trebalo srediti, u susret Evropskom prvenstvu.
Santi Aldama, koji je bio ograničeno slobodan igrač, dogovorio je trogodišnji ugovor vredan 52.5 miliona dolara i ostaje član Memfis Grizlisa!
Aldama je prošle sezone imao najbolje brojke u karijeri, čime je uverio Grizlise da je vredan ulaganja i važan deo njihove rotacije visokih igrača. Njegova kombinacija visine, šuta spolja i pokretljivosti dala je Memfisu dodatnu dimenziju, naročito u trenucima kada je tim bio oslabljen povredama.
Za ekipu koja se oslanja na mlado jezgro, ovo je još jedan korak ka očuvanju kontinuiteta. Aldama je pokazao da može da doprinese i kao starter i kao rotacioni igrač, a njegov potencijal da se i dalje razvija čini ga dodatno vrednim na tržištu.
Produženjem sa Aldamom, Memfis nastavlja letnji prelazni rok u visokom ritmu, nakon što je prethodno obezbedio i potpis Džerena Džeksona mlađeg. Očekuje se da će Grizlisi ostati aktivni i u nastavku, dok sklapaju tim koji bi mogao da se vrati u borbu za vrh Zapada.
Situaciju na tržištu slobodnih igrača možete pratiti na ovom linku, očekuje nas "vatromet".
Ostavite komentar