pre 11 minuta 16: 48
Dortmund se ne šali: Gadu treće pojačanje "milionera"
Borusija iz Dortmunda je krenula snažno po pitanju predstojeće letnje pijace.
TV Arena sport
Telekom Srbija grupa saopštila je danas da je postigla sporazum o kupovini NetTV Plus, DTH u Srbiji i Severnoj Makedoniji i licenci za prava na Sport klub za Zapadni Balkan od Junajted grupe.
Telekom Srbija grupa postigla je sporazum o kupovini 100 odsto udela u kompaniji Eon TV International Ltd (holding kompanija NetTV Plus preduzeća), direct-to-home (DTH) poslovanja u okviru EoNSat i Total TV u Srbiji i Severnoj Makedoniji, kao i o kupovini određenih prava, licenci i ostale imovine povezane sa Sport klub kanalima za Zapadni Balkan (Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Severna Makedonija i Srbija), direktno ili indirektno, od kompanije United Group B.V. ("Junajted grupa") za naknadu u iznosu od 652 miliona evra bez gotovine i bez dugova, navodi se u saopštenju.
Očekuje se da ova akvizicija stvori široku sinergiju, poveća prihode i smanji troškove. Ove transakcije su usklađene sa strategijom Telekoma Srbija da izgradi vodeću telekomunikacionu kompaniju na Zapadnom Balkanu, sa prihodima koji će dostizati tri milijarde evra do 2030. godine.

TV Arena sport
Nakon uspešne premijerne emisije evro obveznica u 2024. godini, u iznosu od 900 miliona američkih dolara, današnja kupovina imovine Junajted grupe dodatno će ojačati pozicije Telekoma Srbija u regionu i među dijasporom bivše Jugoslavije, ističe se u saopštenju.
Ne očekuje se da ove transakcije povećaju trenutne nivoe zaduženosti Telekoma Srbija. Zatvaranje transakcija podleže uobičajenim regulatornim odobrenjima i očekuje se da budu realizovane tokom prve polovine 2025. godine.
"Telekom Srbija, kao vodeća telekomunikaciona kuća na Zapadnom Balkanu, raduje se prilici da ojača svoju ponudu DTH usluga i internet TV-a (IPTV/OTT) za tržište dijaspore bivše Jugoslavije. Takođe, povećavamo raznolikost sportskog sadržaja koji će biti dostupan još širem auditorijumu na Zapadnom Balkanu. Od sada će naši pretplatnici moći da gledaju i uživaju u kanalima kako Arene Sport tako i Sport kluba", izjavio je generalni direktor Telekoma Srbija, Vladimir Lučić.
Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).
FIFA je pre nego što su ulaznice ove godine puštene u prodaju dobila 500 miliona zahteva za karte, u poređenju sa manje od 50 miliona za Svetska prvenstva 2018. i 2022. godine.
Kada je Nikola Jokić u junu 2023. podigao treći MVP trofej, američki komentatori masovno su počeli pisati o "europeizaciji NBA-a".
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
17.10.2025 16: 44
Cilj je da se deci i mladima omogući zabavni, edukativni i sportski sadržaj, kao i prilike za zajedničko druženje i razvoj.
27.02.2025 13: 42
"Telekom Srbija" i TV Arena sport produžili su u četvrtak ugovor o saradnji sa Bokserskim savezom Srbije i to 10 dana uoči početka Svetskog prvenstva za žene, koje se se organizovati u Nišu.
12.02.2025 20: 43
Telekom Srbija grupa saopštila je danas da je postigla sporazum o kupovini NetTV Plus, DTH u Srbiji i Severnoj Makedoniji i licenci za prava na Sport klub za Zapadni Balkan od Junajted grupe.
22.04.2024 17: 38
Program koji na svojim kanalima emituje Arena Channels Group prepoznat je kao najkvalitetniji u zemlji, a 173. "večiti derbi" odigran minulog vikenda, je okupirao pažnju najvećeg broja gledalaca u Srbiji.
YouTube
pre 17h
YouTube
pre 18h
YouTube
pre 18h
pre 3 sata 13: 04
I Srbija je imala svoje heroje. U Beogradu su najviše istrčali Milan Marinković 39,54km, Kristina Ninkov 33,54km i Biljana Cvijanović 30,16km.
09.05.2026 08: 51
Kviz znanja i brzine TV Arena sport pod nazivom "10 koraka do final" je uspešno završen, a njegov pobednik je Andrej Joksimović koji je osvojio glavnu nagradu - odlazak u Budimpeštu na finale Lige šampiona za dve osobe.
08.05.2026 12: 39
Finalistu će u toku dana na adresu električne pošte koju su dostavili prilikom registracije dobiti link ka instagram stranici TV Arena Sport, kao i informaciju o tačnom vremenu objave finalne runde kviza znanja.
07.05.2026 13: 30
Iza nas je i deveta, poslednja kvalifikaciona runda velikog kviza znanja i brzine TV Arena sport pod nazivom "10 koraka do finala", u kojem su za učesnike spremne vredne nagrade, a glavna je odlazak na finale Lige šampiona u Budimpešti za dve osobe.
Ostavite komentar