Poketino digao prašinu: Spomenuo Mesija i kritikovao sudijske kriterijume
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
02.07.202605:29
Tanjug/AP Photo/Martin MeissnerMaurisio Poketino
Maurisio Poketino bio je vrlo jasan posle pobede Sjedinjenih Američkih Država nad reprezentacijom Bosne i Hercegovine rezultatom 2:0, istakavši da je ključ uspeha bila reakcija ekipe u teškim momentima, posebno nakon crvenog kartona.
"Ponosan sam. Igrači zaslužuju sve pohvale. Način na koji smo se takmičili protiv veoma dobre ekipe i kako smo reagovali posle crvenog kartona pokazuje karakter ovog tima. Ponosan sam na sve, i igrače i stručni štab," rekao je Poketino.
🇺🇸 🚨🚨POCHETTINO:
"I have no problem with red cards when they're deserved but if Balogun is sent off for that challenge, then explain to me why Messi wasn't against Algeria. The rules cannot change depending on the name on the back of the shirt. Football deserves consistency" pic.twitter.com/Ko5uhERSOr
— The CR7 Timeline. (@TimelineCR7) July 2, 2026
"Navijači su bili neverovatni, dali su nam dodatnu energiju. Ovo je iskustvo koje mnogo znači za ceo tim," poručio je selektor SAD.
Selektor reprezentacije se, takođe, osvrnuo i na crveni karton svog igrača:
“Nemam problem sa crvenim kartonima kada su zasluženi, ali ako je Balogun isključen za takav start, onda neka mi neko objasni zašto Mesi nije bio protiv Alžira. Pravila ne mogu da se menjaju u zavisnosti od imena na leđima.”
Košarkaška reprezentacija Srbije okupila se kako bi odigrala četiri važne utakmice. Dve sa Francuzima jesu prijateljske, ali su neophodna priprema za duele sa Islandom i Italijom u kvalifikacijama za Mundobasket. Pošto svakako planiramo da igramo u Kataru, dueli sa tako jakim rivalom su neophodni i na duže staze.
Ostavite komentar