pre 1 sat 23: 28
Vašington za Arenu sport: Preuzimam odgovornost, moram da budem bolji
Američki bek izneo utiske posle poraza u Pireju.
Tanjug/AP Photo/Darko Bandic
Andrej Barna danas nije uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu.
Plivao je u sedmoj kvalifikacionoj grupi i zauzeo je peto mesto rezultatom 22,19 sekundi. On je na kraju osvojio 30. mesto u kvalifikacijama.
"Rezultat od 22,19 sekundi je prilično spor, već sa 22 sekunde mislim da bih se plasirao u polufinale. To sam možda i mogao postići, ali očigledno nešto nije bilo kako treba. Generalno sam bio spor tokom celog ovog takmičenja. Možda smo promašili tempiranje forme, to ćemo analizirati" izjavio je danas reprezentativac Srbije.
Iz Pariza nosi lepe uspomene.
"Olimpijske igre su sjajno iskustvo i velika čast, ali sada je vreme da se odmorim i idemo dalje", rekao je Barna, preneo je zvanični sajt OKS.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
10.10.2025 12: 26
Jedna dama i četvorica njenih kolega nastupaće na takmičenju u Poljskoj.
02.08.2025 13: 26
Srpski plivač Andrej Barna zauzeo je šesto mesto u finaloj trci na 50 metara slobodnim stilom na Svetskom prvenstvu u Singapuru.
01.08.2025 08: 05
Zanimljivo je i to da je srpski plivač imao najbolje vreme od svih učesnika 13 kvalifikacionih grupa. Za plasman u finale trke na 50 metara slobodnim stilom Andrej će plivati danas oko 13.30 čaosva.
20.07.2025 18: 25
Srpski plivač Andrej Barna oborio je državni rekord na 50 metara slobodno isplivavši najkraću sprintersku deonicu za 21,52 sekunde na na Prvenstvu Srbije koje se održava u Beogradu.
13.08.2024 22: 25
Kriket, fleg fudbal, lakros, skvoš i bejzbol/softbol biće na programu u Americi, a najmanje jedan sport, koji je bio u Parizu, sada neće biti pred navijačima
13.08.2024 12: 44
Plejmejker Srbije, Vasilije Micić, istakao je da je radost naroda potvrda vrednog rada koji su on i njegovi saigrači uložili u osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu.
13.08.2024 11: 54
Irski plivač morao da bude hospotalizovan par dana posle trke u pariskoj reci, na Olimpijskim igrama 2024.
12.08.2024 22: 55
Nekadašnji košarkaš takođe je pozdravio i veliki uspeh vaterpolista.
Ostavite komentar