
pre 16 minuta 09: 50
Luis Enrike pred finale sa Čelsijem: Želimo da uđemo u istoriju
Finale Svetskog klupskog prvenstva se igra u nedelju sa početkom u 21.00 čas.
Šampionat Srbije u biciklističkoj drumskoj vožnji održaće se sutra na stazi u Beranovcu, kod Kraljeva. Pobednici u muškoj i ženskoj kategoriji predstavljaće Srbiju na Olimpijskim igrama u Parizu.
Trka u muškoj konkurenciji voziće se 184 kilometra, a start je u 9 časova. Seniorke startuju u 15.30 i nadmetaće se na deonici od 72,8 kilometara.
"Što se tiče mlađih kategorija staza i dužina je ista kao i predhodne godine. Međutim ove godine je akcenat stavljen na seniore i seniorke koji odlaze u Pariz. Produžena je kilometraža, vozi se veliki krug koji je izuzetno zahtevan. Tako da je veliki izazov pred takmičarima. Neka najbolji pobedi", kaže predsednik Biciklističkog saveza Srbije Dušan Gojić.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
11.08.2024 15: 56
Posle Rija i Tokija, najsjajnija medalja će u Beograd na grudima srpskih vaterpolista i iz Partiza.
11.08.2024 00: 12
Srpski košarkaš Nikola Jokić izabran je u idealni tim Olimpijskih igara, saopštila je večeras Svetska košarkaška federacija (FIBA).
10.08.2024 21: 31
Štafeta Sjedinjenih Američkih Država u disciplini 4x400m osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama, a uz to je i oborila olimpijski rekord.
10.08.2024 20: 11
Kenijac, Emanuel Vanjonji, osvojio je zlatnu medalju na 800 metara na Olimpijskim igrama u Parizu.
13.08.2024 22: 25
Kriket, fleg fudbal, lakros, skvoš i bejzbol/softbol biće na programu u Americi, a najmanje jedan sport, koji je bio u Parizu, sada neće biti pred navijačima
13.08.2024 12: 44
Plejmejker Srbije, Vasilije Micić, istakao je da je radost naroda potvrda vrednog rada koji su on i njegovi saigrači uložili u osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu.
13.08.2024 11: 54
Irski plivač morao da bude hospotalizovan par dana posle trke u pariskoj reci, na Olimpijskim igrama 2024.
12.08.2024 22: 55
Nekadašnji košarkaš takođe je pozdravio i veliki uspeh vaterpolista.
Ostavite komentar