pre 4 sata 23: 54
Iznenađenje: Nikola Jokić dobio novog saigrača
U pitanju je Tajus Džouns, doskorašnji košarkaš Dalas Maveriksa...
MN Press
Košarkaš moskovskog CSKA i reprezentativac Srbije Nikola Milutinov dobio je jako primamljivu ponudu od Monaka, zbog koje bi mogao odustane od povratka u Grčku, prenose francuski mediji.
Iskusni centar, koji je pre nekoliko dana dogovorio sve uslove saradnje sa Olimpijakosom, prema kojim bi za tri godine u dresu grčkog kluba trebao da zaradi vrtoglavih 4.5 miliona evra, napustio je nedavno prestonicu Rusije i u potrazi je za novim angažmanom.
Spekulisalo se da se nalazi pred povratkom u Olimpijakos, ali prema navodima franuskih medija, u trku za bivšeg košarkaša Partizana se ozbiljno uključio i učesnik Fajnal-fora Evrolige, koji planira da ojača centarsku liniju, a izbor je pao na 212 centimetara visokog momka iz Novog Sada.
Srpski košarkaš je od čelnika Monaka navodno dobio ponudu od 2.5 miliona evra po sezoni, što je nezanemarljivo više od onoga koliko su spremni Pirejci da izdvoje. Pritom, u Kneževini bi imao priliku da sarađuje sa sugrađaninom Sašom Obradovićem, pa ostaje da se vidi koliko će taj faktor uticati na njegov izbor na kraju.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
13.11.2025 22: 27
Nakon utakmice, za kamere TV Arena sport je govorio trener crveno-belih Saša Obradović.
13.11.2025 09: 42
Trener crveno-belih Saša Obradović svestan da im u goste u sredu (20.00 TV Arena Premijum 1) dolazi jedan od najboljih ekipa u Evropi.
20.06.2025 11: 00
Srpski trener prvi favorit da zameni Pabla Lasa.
23.05.2025 22: 39
Ne da se srpskom centru...
pre 6 sati 21: 52
Košarkaška reprezentacija Turske ostvarila je duplu pobedu nad Srbijom u kvalifikacionom prozoru za Mundobasket 2027. godine.
pre 6 sati 21: 45
Plasman na Svetsko prvenstvo ne bi smeo da se dovodi u pitanje - ali treba biti oprezan
pre 6 sati 21: 36
Prošli su kroz dva poraza u tri dana od Turske, jedan pred svojim navijačima, a nedavno i na strani.
pre 7 sati 21: 23
Muška košarkaška reprezentacija Srbije poražena je večeras u Istanbulu od selekcije Turske rezultatom 94:86 (28:21, 20:23, 28:19, 18:23) u meču četvrtog kola Grupe C prvog kruga evropskih kvalifikacija za plasman na Svetsko prvenstvo, koje će biti održano 2027. godine u Kataru.
Ostavite komentar