pre 3 sata 00: 07
(VIDEO) BRAVE 104: Veliki uspeh za srpski MMA, svi sem Joksovića slavili u "Pioniru"
MMA spektakl pod okriljem BRAVE organizacije stigao je u Beograd!
Milan Gurović je rado viđen sagovornik medija na razne košarkaške teme, kao što je na primer momentum Crvene zvezde i Partizana u Evroligi. Dijametralno drugačiji, jer njegov bivši klub, sa Malog Kalemengdana, niže pobede kao perle, a večiti rival ide iz poraza u poraz.
Gostujući u podkastu "Expertiva", nekada trofejni reprezentativac naše zemlje najpre se osvrnuo na procvat crveno-belih, od kako su dospeli u trenerske ruke Saše Obradovića, odnosno smene Janisa Sferopulosa.
"Zvezda igra sjajno, stvarno. Saša Obradović je sklopio kockice, povezao igrače. To je uloga trenera, Zvezda ima 12 fantastičnih igrača i samo je bilo pitanje vremena kada će i ko će uklopiti to sve u celinu. Imali su dobar raspored, kod kuće su uglavnom bili i to su maksimalno iskoristili što je za svaku pohvalu. Duga je priča ovo prvenstvo, ali ako ovako nastave mogu daleko da doguraju", primećuje Gurović.
Na istom mestu je pričao i o brzom smenjivanju trenera, konkretno pomenutog Grka sa Zvezdine klupe, iako je prethidnih sezona donosio trofeje, ali i ostanku na klupi Željka Obradovića, uprkos tome što Partizan godinama ne uspeva da se probije daleko na evropskoj sceni.
"Nisam u klubu i ne znam šta se dogodilo, ali znam da je trenerski posao težak i zahtevan. Dva-tri poraza u tako velikim klubovima i to će vas koštati otkaza, osim ako ste Željko Obradović, naravno. Volim da se našalim, treneri kada dođu kući, odu u neki klub – koferi su spakovani", smatra Gurović.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
19.05.2024 09: 27
Košarkaši Crvene zvezde imaće večeras priliku da osvoje novu šampionsku titulu u AdmiralBet Aba ligi, dok će igrači Partizana pokušati da ostanu u igri barem još jedan meč.
28.01.2024 21: 34
Postoje ljudi koji kažu da "večiti derbi" nije pravi ako na njemu nema čarki, ali ih je večeras bilo previše. Nakon tri fenomenalna čina predstave "večiti derbi", usledio je jedan koji nije bio preterano lep za oko, a u takvoj utakmici bolje su se snašli košarkaši Crvene zvezde koji su na kraju nadigrali Partizan 88:86 (28:15, 27:23, 17:18, 16:30).
28.01.2024 10: 44
Beogradska "Štark arena" biće ove večeri ponovo epicentar košarkaških zbivanja u Evropi, budući da će na ovom mestu u okviru 18. kolu Admiralbet Aba lige Crvena zvezda ugostiti Partizan.
23.01.2024 15: 52
Trener košarkaša Crvene zvezde, Janis Sferopulos izjavio je da se raduje da što će biti deo spektakla kakav je finalni turnir Kupa Radivoja Koraća i dodao da će njegov tim učiniti sve da odbrani trofej.
YouTube
pre 4h
YouTube
pre 6h
pre 5 sati 22: 00
Crvena zvezda u nedelju (17.00 TV Arena Premium 1) dočekuje ekipu iz Laktaša.
pre 6 sati 21: 15
Košarkaši Partizana u 1. kolu TOP dočekuju Budućnost u nedelju (21.00 TV Arena Premium 1).
pre 11 sati 15: 46
Prvo kolo narednog dela prvenstva biće ujedno i repriza finala od prethodne sezone, a za medije je u to ime pričao trener crno-belih Đoan Penjaroja...
13.02.2026 20: 38
Subotičani su na startu plej-auta doživeli poraz u Podgorici od "studenata".
Ostavite komentar