pre 5 minuta 08: 20
Nadrealnih 10 minuta Umara Sadika na "Mestalji"
Napadač Valensije postigao nestvaran autogol, promašio gol sa metra i zatresao mrežu.
Profimedia
Novak Đoković privodi kraju pripreme za Vimbldon i novi napad na 25. Grend slem titulu, ali stiže da isprati sve važne događaje u sportu i mimo njega, pa mu tako nije promakla odluka Miloša Teodosića da stavi tačku na dugu i blitavu karijeru na košarkaškim terenima.
I više od toga, najbolji teniser sveta svih vremena, imao je potrebu da se javno oglasi i jednom slikom, sa malo reči, ali moćnom porukom, pokaže koliko mu je žao što je srpski trofejni sport ostao bez jednog takvog velikana.
Osvajač sedam turnira ATP 2000 kategorije, na travi, na svoju staru fotografiju sa poklonjenim dresom Teodosića, u vreme dok je dugogodišnji kapiten reprezentacije Srbije igrao u NBA, nalepio je poznati navijački stih "Ostaće pesma i uspomena na Tea kapitena".
Kao veliki ljubitelj košarke, navijač Teodosićevog poslednjeg kluba - Crvene zvezde i prijatelj 38-godišnjeg Valjevca, koji je igru pod obručima zadužio kao igrač Metalca, FMP-a, Olimpijakosa, moskovskog CSKA, Los Anđeles Klipersa i Virtusa. Pre nego što je došao u klub sa Malog Kalemegdana.
Screenshot

Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
Odlazak Enza Maresce iz Chelseaja izgleda kao još jedna epizoda kluba ne uspeva da stabilizuje klupu. Međutim, ovaj slučaj je ilustracija dublje promene – trener više nije centralna figura moći, već deo šire organizacione slagalice.
Za nagradni fond na ovogodišnjem Australijan openu izdvojena je najveća suma u istroiji ovog turnira, čak 77,6 miliona američkih dolara, što je 16 odsto više u odnosu na 2025. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale ovog turnira, uvećavši zaradu od nagrada za nešto više od 870.000 dolara bruto.
Vrednost fudbalskih liga u Adria regionu najčešće se poredi kroz ukupne iznose, ali takav pristup brzo nailazi na jednostavan problem: lige nemaju isti broj klubova.
Srbija je u finalu protiv Mađarske potvrdila status vaterpolo velesile i šesti put osvojila titulu prvaka Evrope.
01.09.2025 07: 59
Đoković je otkrio da mu je Bogdanović najdraži košarkaš i da su njih dvojica izgradili lep prijateljski odnos.
27.07.2025 19: 15
Ljulj je 2009. godine izabran kao 34. pik na draftu od strane Denver Nagetsa, ali nikada nije "preplivao baru" kako bi zaigrao sa kremom svetske košarke. O ovoj odluci je sam govorio...
29.06.2025 18: 03
Hrvatski košarkaš odlučio da se penzioniše u 36. godini.
27.06.2025 16: 04
Strateg poslednjeg kluba maestralnog košarkaša, Crvene zvezde, uputio dirljive reči bivšem kapitenu reprezentacije Srbije.
pre 12 sati 20: 14
Bešiktaš je u 17. kolu pobedom nad Turk Telekomom 91:81 (19:23, 24,15, 25:22, 23:21) overio drugo mesto u B grupi Evrokupa i direktan plasman u četvrtfinale.
pre 14 sati 18: 05
Prema pisanju izraelskih medija utakmica između Hapoela i Valensije biće "biti ili ne biti" za trenera ekipe Hapoela Dimitrisa Itudisa.
03.02.2026 19: 20
Klub iz Izraela spreman za svaki scenario.
03.02.2026 19: 15
Kako sada stvari stoje srpski stručnjak će na klupi Bavaraca biti samo još nekoliko meseci
Ostavite komentar