
pre 3 sata 23: 20
Problemi za Liverpul: Konate odbija novi ugovor - Real vidi priliku?
Odlazak sa "Enfilda" je vrlo realna opcija...
Ono što se danima najavljivalo danas je i potvrđeno iz tabora Panatinaikosa. Ergin Ataman stiže u Grčku i početkom naredne sezone preuzeće košarkaškog velikana iz Atine, a sa budućim klubom dogovorio je dvogodišnju saradnju.
Nakon eliminacije Efesa iz Evrolige, trener dvostrukog šampiona Starog Kontinenta odlučio je da napusti turski klub posle šest sezona, gde je ostvario velike uspehe i preuzme kormilo Panatinaikosa. Nedavno je Ataman izjavio da bi voleo da postane novi Željko Obradović u grčkom klubu, a u naredne dve godine imaće priliku da se dokaže i opravda očekivanja.
Ataman je prošle i pretprošle sezone predvodio Efes ka osvajanju Evrolige, ali ove nije uspeo da uvede turski klub ni u Top 8 fazu. Kako pišu grčki mediji, Ataman će imati maksimalnu podršku vlasnika kluba Janakopulosa u stvaranju nove ekipe, koja bi u perspektivi mogla konačno da se vrati u vrh evropske košarke.
Portugalska Primeira liga planira da prvi put u istoriji objedini prodaju televizijskih prava do 2028. godine.
Porodica Buss pristala je da proda većinski udeo Marku Walteru, navode obavešteni izvori.
Spot za FinTech startap Kalshi, u potpunosti izrađen uz pomoć veštačke inteligencije, postao je viralni fenomen.
Nekada vezan isključivo uz mega događaje, sport danas oblikuje strategije nacionalnih turističkih zajednica, ulazi u urbanističke planove i postaje nosilac brendiranja destinacija.
Lionel Messi bi mogao biti na terenu, ali to možda neće biti dovoljno da publika ispuni tribine. FIFA eksperiment s proširenim Klupskim svetskim prvenstvom već sada se suočava s ozbiljnim pitanjem: ko zapravo želi da gleda turnir koji izgleda kao marketinška vežba.
25.05.2025 19: 01
Ista priča svake godine...
23.05.2025 22: 00
Panatinaikos je završio evroligašku sezonu porazom od Fenebahčea u polufinalu Fajnal-for završnice u Abu Dabiju. Samim tim, Evropa će imati novog šampiona - pošto je branioc titule nokautiran.
22.05.2025 15: 40
Bliži se start fajnal-fora Evrolige na kom će, tokom vikenda, četiri najbolja tima odmeriti snage u Abu Dabiju. Polufinalne utakmice igraju se u petak, a branioc trofeja Panatinaikos ima priliku da osvoji drugu titulu uzastopce.
06.05.2025 22: 57
Košarkaši Panatinaikosa su savladali Anadolu Efes 75:67 (18:10, 23:20, 12:16, 22:21) u petoj utakmici plej-ofa Evrolige.
YouTube
pre 3d
YouTube
pre 5d
pre 4 sata 21: 55
Šampion Evrope pobedio u četvrtom meču Bešiktaš 91:87 i poveo 3:1 u finalnoj seriji šampionata Turske.
pre 5 sati 21: 30
Šampion prosečno gledalo 9.185 navijača po meču.
pre 7 sati 19: 20
Svetislav Pešić je i dalje u pohodu na prvo zlatno odličje od ponovnog preuzimanja kormila košarkaške reprezentacije Srbije.
pre 8 sati 17: 38
Košarkaš Barskonije po Italijanu obavezao se na dvogodišnju vernost.
Ostavite komentar