
pre 13 minuta 12: 18
Novi simbol podrške: Orlovi dobili brendirani autobus!
Košarkaši Srbije će ga koristiti tokom priprema za Eurobasket
Slavni stadion "Panatinaiko" u Atini, inače dom prvih modernih Olimpijskih igara ove subote domaćin je velikog spektakla i utakmice između Panatinaikosa i Partizana, koji će u grčkoj prestonici ujedno i okončati pripreme pred start nove sezone u ABA ligi.
U porazu protiv Efesa (80:81) ostavljen je dobar utisak, a ono glavno sledi tek večeras (21.00), kada će jedini šampion Evrope sa našeg podneblja odmeriti snage sa aktuelnim prvakom Starog Kontinenta.
Osim te titule, kao i brojnih okršaja na košarkašim terenima Evrolige svih ovih godina, dva slavna kluba vezuje i Željko Obradović. Trener Partizana i bivši strateg Panatinaikosa, već nekoliko dana uživa veliko poštovanje među grčkim navijačima tokom svog boravka u Atini, dok mu je večeras priređen doček za pamćenje.
Pogledajte u prilogu u kakvoj atmosferi ga je dočekalo 35.000 navijača.
Grupna faza Evropskog fudbalskog prvenstva za žene 2025 (WEURO), koja se nedavno završila, definitivno je ispisala istoriju zbog rekordne posećenosti.
Sezonske karte za utakmice najpoznatijih fudbalskih klubova u regionu uveliko se prodaju, a cene se kreću od 15 do čak 3.000 evra, u zavisnosti od toga da li ste smešteni na običnom ili VIP mestu na tribinama.
U vreme kada elitni evropski klubovi naplaćuju više od hiljadu evra za sezonske karte, Bayern München ima potpuno suprotnu filozofiju. Njihova najjeftinija sezonska karta za stajaća mesta je 170 evra
Transfer Andrije Maksimovića vredan 14 miliona evra, istakao je činjenicu da region ima vrlo jasnu ekonomsku specijalizaciju, proizvodnju fudbalskih talenata.
Vasilije Micić potpisao je trogodišnji ugovor od 18 miliona evra, vrativši se tako u Evroligu. Ovaj ugovor učinio ga je jednim od najplaćenijih igrača u predstojećoj sezoni.
12.06.2025 23: 26
Nakon meča, trener crno-belih Željko Obradović je govorio o brojnim stvarima, a između ostalog se dotakao i Košarkaške lige Srbije i svoje suspenzije u istoj.
11.06.2025 13: 37
Eventualna, peta utakmica biće odigrana 16. juna u Podgorici, ali se u crno-belom taboru nadaju da je ipak, neće biti.
10.06.2025 23: 05
Košarkaši Partizana savladali su Budućnost u okviru treće utakmice finalne serije AdmiralBet ABA lige rezultatom 83:67 (24:19, 25:18, 18:22, 16:8).
09.06.2025 13: 35
Posle dva odigrana meča u Podgorici, rezultat u finalnoj seriji je izjednačen, "crno-beli" su trijumfovali u prvom susretu posle produžetka (94:88), dok je Budućnost uzvratila u drugom meču (84:73).
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 13h
pre 13 minuta 12: 18
Košarkaši Srbije će ga koristiti tokom priprema za Eurobasket
pre 1 sat 11: 15
Letonski košarkaš neće igrati ni protiv Crvene zvezde.
pre 2 sata 10: 26
Sjajna atmosfera u ekipi pred start pripremnog perioda za Evropsko prvenstvo.
pre 14 sati 22: 15
Francuski košarkaš Fabijen Kozer napustio je milansku Olimpiju, saopštio je danas italijanski klub.
Ostavite komentar