pre 3 minuta 12: 36
Fabio Fonjini brani Janika Sinera od njihovih Italijana: Nosiće još našu DRAGU zastavu
Stariji kolega stao u zaštitu svog zemljaka, u jeku hajke na Grend slem šampiona.
Bilo je znakova pitanja oko Alekse Avramovića i ostanka u Partizanu, ali sada je i zvanično. Plejmejker neće nositi crno-beli dres u narednoj sezoni.
Avramović se oglasio porukom na društvenim mrežama u kojima se zahvalio Partizanu, navijačim i svim trenerima koji su bili uz njega dok je branio boje kluba iz Humske.
"Dragi Partizanovci, bila je velika čast i zadovoljstvo boriti se za crno-bele boje. Nakon tri godine uspona i padova mogu reći da je ovo bio prelep period za mene i da ga ne bih menjao. Hvala navijačima na bezrezervnoj podršci tokom ovih godina, a posebno deci zbog kojih radimo sve što radimo. Borio sam se da opravdam vaša očekivanja! Proživeo sam neke od najlepših momenata u karijeri igrajući za Partizan i uvek ću ih se rado sećati. Hvala svim ljudima iz kluba, organizacije, prijateljima kluba, lekarima, fizioterapeutima i trenerima koji su bili uz mene i pomogli mi na mom košarkaškom i životnom putu. Željko, Bogdane, Aco, Vlade i Iski hvala na znanju i strpljenju. Hvala mojoj porodici, supruzi, prijateljima, kumovima, komšijama i saigračima koji su bezuslovno bili moja najveća podrška. Do sledećeg viđenja, Aleksa", napisao je Čačanin.
Avramović se trenutno nalazi sa reprezentacijom Srbije na Olimpijskim igrama. "Orlovi" u nedelju igraju prvu utakmicu protiv Sjedinjenih Američkih Država.
Doskorašnji plejmejker Partizana je i zvanično predstavljen kao novo pojačanje moskovskog CSKA.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
Ideja da sport bude laboratorija ljudskih mogućnosti stara je koliko i samo takmičenje. Međutim, ono što je dosad bilo tabu, sada postaje poslovni model. Enhanced Games, takmičenje koje otvoreno dopušta korištenje zabranjenih supstanci pod "medicinskim nadzorom", planirano je za maj 2026. u Las Vegasu.
Tri decenije novca u sportu svode se na isto pravilo, NBA ugovori guraju vrh, evropski fudbal puni sredinu piramide, a tenis s jednim izuzetkom remeti matricu. U "realnim 2025" evrima, Nikola Jokić stoji iznad Luke Modrića i Novaka Đokovića, dok Nikola Vučević drži visoku "drugu kotu" NBA.
10.02.2025 08: 35
Biće ovo duel dve ekipe koje se sa Partizanom bore za najbolju startnu poziciju pred plej-of regionalnog takmičenja. Zvezda je do sada doživela tri, a Podgoričani samo dva poraza.
06.02.2025 19: 18
Košarkaški klub Partizan saopštio je danas da je počela prodaja članskih karata za 2025. godinu.
31.01.2025 09: 35
Zvezda se nalazi na osmom mestu na tabeli Evrolige sa 13 pobeda i 10 poraza, dok je Partizan deseti sa učinkom 12-11.
21.01.2025 14: 10
Partizan se nalazi na 11. mestu na tabeli Evrolige sa učinkom 11-11, dok je Pariz na trećoj poziciji sa 13 pobeda i osam poraza
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 14h
YouTube
pre 14h
pre 12 sati 23: 55
Košarkaši nisu davali izjave za domaće medije posle utakmice.
pre 16 sati 20: 15
Košarkaši Crvene zvezde nemaju vremena za odmor nakon još jedne velike pobede u Evroligi, za manje od 48 sati ponovo će na teren protiv ekipe Mege.
pre 18 sati 18: 35
Mega gostuje crveno-beli u subotu (20.00 Tv Arena Premijum 1) u 4. kolu ABA lige Grupe B.
24.10.2025 11: 01
Košarkaški savez Srbije (KSS) saopštio je da Marina Maljković više nije selektor ženske košarkaške reprezentacije i da su dve strane sporazumno raskinule saradnju.
Ostavite komentar