pre 13 minuta 11: 20
Ima li kraja tami Hetafea? Crni Rajo Valjekano ima delić odgovora u svojim rukama
Madridski sastav traži izlaz iz duge rezultatske krize.
Ženski košarkaški klub Art basket u nastavku sezone igraće pod imenom Mega MIS, objavilo je rukovodstvo beogradskog kluba.
Klub koji je osnovan 2009. godine, seniorsku selekciju oformio je tek 2018. godine kao ženski ogranak KK Mega.
Veliki uspeh i prvi seniorski trofej osvojen je već 2021. godine u Kupu "Milana Cige Vasojevica" i to debitanskoj sezoni u najvišem rangu takmičenja.
Te iste godine košarkašice Arta bile su i vicešampionke države, što je ponovljeno i u narednoj sezoni. Prošle sezone ovaj klub je došao i do svog prvog trofeja u mlađim kategorijama, pošto su juniorke postale šampionke Srbije.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
Kad sportski direktor Eintracht Frankfurta objašnjava zašto klub zapošljava čak dva stručnjaka za san, on polazi od toga da se igrači mogu razvijati samo ako svakodnevno, predano daju svoj maksimum i da je za to neophodno da imaju dobar san.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
05.10.2024 19: 10
U društvu Miška Ražnatovića, Jokić je posmatrao meč bivšeg kluba
10.04.2024 21: 37
Košarkaški klub Mega je na odličan način završio ligaški deo sezone u ABA ligi jer su izabranici Marka Baraća vezali sedam pobeda i postavili novi klupski rekord u regionalnom takmičenju.
30.11.2023 11: 27
Mladi košarkaš Mege Stefan Miljenović izjavio je da mu je cilj da se u nastavku karijere igrački usavršava i razvija.
08.06.2023 20: 45
Košarkaši klub Mega MIS okončao je sezonu 2022/23 u polufinalu Superlige Srbije i već se okreće narednoj. Redove ekipe Marka Baraća pojačaće Andrija Jelavić (2004), Timotej Malovec (2004) i Stefan Miljenović (2001).
pre 1 sat 10: 09
Iz Izraela stiže vest da je košarkaš beogradskog kluba dogovorio napuštanje crno-belih.
pre 17 sati 18: 32
Čuveni košarkaški menadžer, koji stoji iza jednog Nikole Jokića, doveo u svoju agenciju zvezdu evroligaša sa Malog Kalemegdana.
01.01.2026 09: 30
Bivši košarkaš Partizana vratio se iz Kine u Evropu.
31.12.2025 18: 00
Nemačka košarkaška Bundesliga odlučila je da poslednjeg dana 2025. godine nadoknadi zaostalo drugo kolo.
Ostavite komentar