
pre 7 minuta 11: 54
"Trćim za Kosovo i Metohiju": Humanitarna trka na Adi Ciganliji
U želji da obezbedimo godišnje stipendije za što više mališana sa Kosova i Metohije, 11.10.2025. organizujemo drugu po redu humanitarnu trku na Adi Ciganliji.
Francuski košarkaš, Edvin Džekson, ponovo je potpisao za Asvel, saopštio je danas učesnik Evrolige na zvaničnom sajtu.
Iskusni 33-godišnji košarkaš je sa čelnicima kluba iz predgrađa Liona potpisao jednogodišnji ugovor.
Džekson je već dva puta igrao za Asvel, od 2007. do 2014. i u sezoni 2019/20. Sezonu 2018/19 proveo je u ABA ligi igrajući za podgoričku Budućnost.
Odigrao je 266 utakmica za Asvel. U Evroligi je poslednji put igrao 2018. kada je na devet utakmica prosečno beležio 4,6 pona po meču u timu Barselone.
Džekson je sa reprezentacijom Francuske osvojio bronzu na Svetskom prvenstvo 2014.
Nemačka je u Rigi savladala Tursku 88:83 i po drugi put postala prvak Evrope, osvojivši svetsko i kontinentalno zlato
U završnici karijere, vrhunski sportisti biraju između dve strategije. Jedna je "zlatni izlaz", Saudijska Pro liga i, drugačijom logikom, MLS, gde plate, poreski tretman i komercijalni paketi nude rekordne iznose.
Retko ko je tako duboko spojio modu i sport, ne samo kao sponzor, nego kao arhitekta vizualnog identiteta takmičenja, klubova i sportista, kao Giorgio Armani, italijanski modni guru koji nas je napustio prošlog četvrtka.
Bavarski gigant ostao je bez čak 17 igrača, a doveo je samo četvoricu koji realno ulaze u prvi tim. Nadzorni odbor eksplicitno je naložio smanjenje rostera.
Postoje različite vrste ronjenja: od rekreativnog, slobodnog (apnea), tehničkog, pa sve do speleoronjenja i istraživanja olupina.
17.10.2023 23: 28
Košarkaši Asvela užasno su počeli sezonu, budući da su u prva dva kola ubedljivo poraženi od Crvene zvezde na strani i od Partizana kod kuće.
14.08.2025 23: 00
Dama od skandala Evrolige će još jednom zaplesati na kontinentalnom parketu...
13.08.2025 16: 55
Teško da će mu se druga prilika ukazati...
12.08.2025 23: 59
Francuski košarkaš Nando De Kolo najavio je da bi ovo mogla da bude njegova poslednja sezona u igračkoj karijeri.
YouTube
pre 12h
YouTube
pre 12h
YouTube
pre 12h
pre 40 minuta 11: 21
Ekipa Igora Kokoškova u završnoj fazi pregovora sa reprezentativcem Poljske.
pre 19 sati 16: 26
Košarkašima Partizana predstoji pripremni turnir u Australiji, gde će crno-beli dobiti priliku da odmere snage sa učesnikom prošlogodišnjeg Fajnal-fora, Panatinaikosom, kao i protiv tamošnjeg kluba, Sidnej Kingsa.
pre 22 sata 13: 42
Mladi košarkaš danas postao punoletan i odmah parafirao profesionalni ugovor.
14.09.2025 20: 05
Košarkaši Crvene zvezde bolji od Monaka na turniru na Kipru 86:79 (23:19, 20:22, 22:26, 21:14).
Ostavite komentar