pre 6 minuta 11: 18
(VIDEO) Pregled meč lopti u duelima Novaka i Janika: Od Monte Karla do Australijan Opena
Rivalitet srpskog i italijanskog tenisera počeo je 2021. godine.
Credit: Marko Metlas / imago sportfotodienst / Profimedia
Iako se prethodnih dana spekulisalo da bi Zek Ledej mogao ponovo da obuče dres Partizana i vrati se u Beograd, čini se da od tog posla ipak neće biti ništa. Prema informacijama Basket Newsa, 32-godišnji krilni centar nalazi se u poodmaklim pregovorima sa Hapoelom iz Tel Aviva.
Izraelski klub želi da pojača unutrašnju liniju iskusnim Amerikancem, a izvori navode da je dogovor veoma blizu, pa bi Hapoel uskoro mogao da dobije jedno od najkonstantnijih imena Evrolige poslednjih sezona.
Ledej iza sebe ima još jednu veoma dobru sezonu u dresu Olimpije iz Milana, sa prosekom od 13.1 poena i 4.2 skoka po utakmici. Tokom evroligaške karijere nastupao je za Olimpijakos, Žalgiris, Partizan i milansku Olimpiju, a upravo je u crno-belom dresu osvojio ABA ligu 2023. godine i stekao status jednog od miljenika navijača beogradskog kluba.
Ukoliko pregovori između košarkaša i izraelskog kluba budu uspešno završeni, Partizan će ostati bez veoma kvalitetnog pojačanja.
"Volim da pomeram granice i izazivam ustaljeni način razmišljanja, kako na terenu, tako i van njega, i želim da radim sa ljudima koji dele takav pristup", kaže najbolji srpski teniser.
Ovo je prvi put od 1962. godine da je FIFA dozvolila fudbaleru da nastupi na utakmici Svetskog prvenstva iako je zbog crvenog kartona trebalo da odsluži suspenziju.
Za Erlinga Haalanda, napadača norveške reprezentacije na ovogodišnjem Svetskom prvenstvu u fudbalu, pravi izazovi neće se završiti poslednjim sudijskim zviždukom 19. jula.
Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026. donelo je brojne promene u najpopularnijem sportu na svetu.
Milionski ugovori najboljih biciklista stvaraju utisak da je reč o plaćenom sportu, ali većina profesionalaca zarađuje znatno manje.
16.01.2026 08: 20
Centar Olimpije se prisetio dana kada je nosio crno-beli dres i sarađivao sa Željkom Obradovićem - za koga i dalje ima maksimalno poštovanje.
15.01.2025 15: 05
"Kada igraš sa Zekom Ledejom, koji ti otvara prostor, koji čini da se osećaš i igraš bolje na terenu, uvek je lako", rekao je nekadašnji španski reprezentativac.
01.07.2026 07: 59
Sa njim je očigledno sve moguće.
29.06.2026 12: 13
Podgoričanin može da bira narednu destinaciju.
YouTube
pre 32min
YouTube
pre 34min
pre 41 minut 10: 43
Rani "breaking" sa Malog Kalemegdana...
pre 2 sata 09: 06
Došao je kraj...
pre 12 sati 22: 40
Ženska U20 reprezentacija Srbije igraće u razigravanju od 9. do 16. mesta na Evropskom prvenstvu u Litvaniji. Naš tim nije uspeo da iznenadi Francusku u utakmici osmine finale, pa će u petak protiv Nemačke početi borbu za opstanak. Utakmica će početi u 14.30 časova.
pre 15 sati 19: 52
Selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Dario Đerđa novi je trener Košakaškog kluba Bosna.
Ostavite komentar