pre 19 minuta 21: 37
Samo mogu da se nadam da ću preskočiti prvu prepreku: Novak Đoković svestan svoje trenutne realnosti
Najbolji teniser sveta svih vremena ne poriče slabu formu, pred startni nastup na još jednom Mastersu na šljaci.
Košarkaš Real Madrida, Geršin Jabusele dobio je priznanje za MVP igrača 30. kola Evrolige, saopšteno je iz sedišta najjačeg evropskog takmičenja.
Prvotimac španskog kluba je bio dominantan u pobedi svoje ekipe nad Virtusom iz Bolonje (96:79) na kojem je postigao 24 poena što je njegov rekord karijere.
Odmah iza njega po uspešnosti u minulom kolu Evrolige bio je Marko Belineli iz Virtusa sa 26 postignutih poena, a treća pozicija je pripala Šabazu Nepijeru koji je ubacio 20 poena protiv Bajerna (99:74).
Za najbolji potez 30. kola Evrolige proglašeno je kucanje prvotimca parizana Dantea Egzuma na susretu protiv Olimpijakosa, a na drugom mestu su asistencija Fakunda Kampaca i zakucavanje Hasana Martina u pobedi Crvene zvezde nad Baskonijom.
Ulazak hrvatske zvezde Luke Modrića u vlasničku strukturu Swansea Cityja nije slučajanost, već strateški spoj sportskog instinkta, poslovne znatiželje i globalnog brendiranja.
Puma je tek 2021. ponovo ušla u segment ozbiljnog trčanja i pokušava da nadoknadi zaostatak.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
03.04.2023 16: 32
U tom periodu Boldvin je prosečno postizao 18,7 poena uz šest asistencija po meču, a ostvarivao je indeks korisnosti od 20,3 po utakmici.
25.03.2023 11: 22
Košarkaši Partizana pobedili su sinoć u Beogradu ekipu Olimpijakosa rezultatom 90:75 (27:22, 21:12, 12:18, 30:23) u meču 30. kola Evrolige i nalaze se na korak do plasmana u Top 8 fazu elitnog takmičenja.
22.03.2023 22: 51
Australijanac oduševljen navijačima beogradskog kluba, kao i životom u prestonici Srbije, gde je, kako kaže, "za sada stekao samo pozitivna iskustva".
24.04.2025 17: 52
Nedavno je Marinković gostovao u podkastu kod Edina Avdića, a jedna od tema, bio je i njegov period u Baskoniji, kada je Vanja sarađivao sa Duškom Ivanovićem.
pre 43 minuta 21: 14
Košarkaši Monaka pobedili su Barselonu 92:79 (26:19, 23:21, 31:24, 12:15) i poveli 2:0 u četvrtfinalnoj seriji Evrolige.
pre 1 sat 20: 54
Srpsko-hrvatski duel u regionalnom takmičenju pripao raspoloženijem domaćem timu.
pre 4 sata 17: 46
Košarkaški savez Srbije pohvalio se ukazanim poverenjem ženskom sudiji iz naše zemlje.
pre 4 sata 17: 22
Predsednik crno-belih vezao ugovorom sjajnog Amerikanca na još dve godine.
Ostavite komentar