pre 2 minuta 14: 52
Jamal fit, ali neće biti starter za Španiju protiv autsajdera
Selektor Luis De La Fuente ne želi da forsira tek opčoravljenog asa Barselone.
Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović izjavio je posle pobede svog tima protiv Zadra (74:63) koja je donela plasman u polufinale plej-ofa ABA lige da njegova ekipa dozvolila previše ofanzivnih skokova.
"Zasluženo smo stigli do polufinala. Zadar je kvalitetna ekipa i morali smo da uložimo maksimum da bismo stigli do cilja", rekao je Ivanović pa nastavio:
"Imali smo periode dobre igre, ali i periode loše. Nedopustivo je da dozvolimo rivalu dvocifren broj ofanzivnih skokova. Kao trener razumem da se pojave problemi u napadu, da ekipa ne uspeva da stigne do otvorenih pozicija za šut, da ima problema sa defanzivnom postavkom rivala, ali ne mogu da prihvatim da moja ekipa ne igra i ne daje sve od sebe u odbrani. Odbrana je oduvek bila i ostala ključ uspeha i na tome ćemo raditi u periodu koji sledi“, rekao je Ivanović na konferenciji za medije.
Zvezdu u polufinalu čeka Budućnost, dok nas na drugoj strani žreba očekuje majstorica između FMP-a i Cedevite, a Partizan i SC Derbi tek treba da započnu svoju seriju pošto crno-beli imaju obaveze u Evroligi.
Među zvanicama su bili Mark Zuckerberg, David Ellison, Scott Bessent, kao i članovi Trumpove porodice. Komentator tokom borbi bio je popularni podkaster Joe Rogan.
FIFA je u budžetu predvidela rekordne prihode za Svetsko prvenstvo u Severnoj Americi.
Otvaranje Svetskog prvenstva u fudbalu gledalo je 1,2 milijarde, prokazuju prve procene. To je deset puta više nego što je bila gledanost finala Super Bowla koji pratilo 125,6 miliona gledalaca.
Sledi početak FIFA Svetskog prvenstva u fudbalu, ali za Comcast Corp. Telemundo ono je u pripremi već više od dve godine.
Svetsko prvenstvo u fudbalu često se naziva najvećim sportskim događajem na planeti. Međutim, u SAD se ne doživljava tako.
16.01.2026 18: 22
Trener Saša Obradović najavio težak meč u 15. kolu AdmiralBet ABA lige u Hrvatskoj.
06.10.2025 21: 54
Gosti iz hrvatske nose pobedu iz Beograda 79:85 (21:27, 16:16, 16:19, 26:23) u prvom kolu AdmiralBet ABA lige.
06.10.2025 10: 55
Crveno-beli imaju priliku da poprave učinak posle poraza u najjačem klupskom takmičenju.
05.10.2025 16: 46
Prvotimci kluba sa Malog Kalemegdana otvaraju u ponedeljak od 20.00 časova (TV Atrena 1 Premium) i "drugi front", kada u dvorani "Aleksandar Nikolić" u premijernom kolu AdmiralBet Aba lige dočekuju Zadar, a grčkog stručnjaka i dalje muče isti problemi.
YouTube
pre 8h
YouTube
pre 8h
YouTube
pre 9h
YouTube
pre 10h
pre 2 sata 12: 45
Bivši trener Zvezde potpisao je ugovor do kraja 2029. godine.
pre 3 sata 11: 42
U dresu Huventuda prošle sezone odigrao je 20 utakmica, prosečno beležio 12,6 poena, 4,5 skokova i 1,5 asistenciju, uz zapažene procente šuta, dok je tim iz Badalone sezonu završio u polufinalu španskog prvenstva, gde ga je Valensija eliminisala sa 3:0 u seriji.
pre 12 sati 02: 23
Gde ima dima, ima i vatre.
pre 16 sati 22: 41
Žan Montero je nezaustavljiv...
Ostavite komentar