pre 12 minuta 09: 03
Hansi Flik napušta Barselonu ako Laporta ne ostane predsednik
Španska "Marka" ističe da Nemac neće ostati trener ako Viktor Font pobedi na predsedničkim izborima.
Trener košarkaša Mege Marko Barać izjavio je danas da je njegov tim zasluženo poražen od Igokee u šestom kolu regionalne ABA lige. Mega je ranije danas u Beogradu poražena od Igokee 73:64.
"Sasvim zaslužena pobeda Igokee. Čestitao bih im na veoma dobroj utakmici. Otprilike smo znali šta nas očekuje u smislu njihove čvrstine, načina na koji igraju i kako će želeti da nam se suprotstave. Nismo uspeli da pronađemo rešenje za njihovu čvrstinu. Bili su u kontaktu tokom čitave utakmice, onesposobljavali nas kada je organizacija igre u pitanju i to je nešto na čemu treba da radimo", rekao je Barać, preneo je zvanični sajt kluba.
Pokušali smo i sa tri plejmejkera da probamo da zaigramo nešto organizovanije, tečnije, da se lopta više kreće u napadu, ali ništa nam u tom delu nije polazilo za rukom i rezultat je takav kakav jeste, dodao je trener Mege.
"Ispred nas je još mnogo rada, iz svakog poraza ima mnogo toga da se nauči, posebno kada je tim ovako mlad i neiskusan. Treba da se vratimo u salu, da ispravimo svoje nedostatke i da se trudimo da budemo bolji u budućnosti. Što se tiče Igokee, to je dobro organizovan i vođen klub, isto tako i tom, to su pokazali i danas. Želim im sve najbolje u ABA ligi i FIBA Ligi šampiona", naveo je Barać.
Košarkaši Mege će u narednom, sedmom kolu ABA lige 3. novembra gostovati ekipi Budućnosti.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
U petak počinju Zimske olimpijske igre (ZOI) Milano‑Kortina 2026, na kojima će Srbija, kao zemlja koja nije velesila u zimskim sportovima ali joj je bitno da učestvuje, imati tri predstavnika.
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
16.11.2024 11: 31
Cedevita Olimpija i Mega (19.00, TV Arena 3 Premium) igraju meč devetog kola Regionalne lige.
10.11.2024 16: 42
Marko Barać zadovoljan izdanjem svog tima protiv aktuelnog šampiona.
29.07.2024 19: 13
Košarkaški klub Mega počeo je pripreme za novu sezonu.
06.05.2024 15: 09
Trener poraženog tima iz prve utakmice plej-of serije AdmiralBet ABA lige nada se boljem izdanju svog tima protiv favorita sa Malog Kalemegdana.
pre 9 sati 23: 40
Druga faza (top 8) imaće samo osam kola na raspolaganju, tačnije osam šansi da ekipe poprave svoj učinak.
pre 10 sati 22: 53
Trener Partizana anlizirao pobedu nad Dubaijem u Beogradskoj areni.
pre 11 sati 22: 12
Američki bek ubacio 33 poena u povratničkoj utakmici za crno-bele.
pre 12 sati 20: 26
Saša Obradović biva zadovoljan učinkom svojih izabranika...
Ostavite komentar