30.07.2023 22:57
Pet golova na meču iz pet penala u Rusiji: CSKA dobio Akhmat 3:2, pocrveneo Milan Gajić FC CSKA Moscow

CSKA iz Moksve je pobedio Akhmat Grozni u drugom kolu Premijer lige 3:2, a svi golovi su postignuti sa bele tačke. Sudija Bezborodov je čak pet puta pokazao na belu tačku, ali i izvadio tri crvena kartona, jedan našem internacionalcu Milanu Gajiću u 10 minutu nadoknade prvog poluvremena posle napravljenog jedanaesterca.

U nesvakidašnjem meču, Čalov je pogodio sva tri penala za goste. Prvi u 13. minutu uz isključenje Bistrova, drugi u 45, a treći u 79. minutu. Kod domaćina je udarce sa 11 metara realizovao Konate u 27. i u 45+11. minutu uz isključenje Gajića. Saša Zdjelar nije bio u protokolu za ovaj meč.

Nesvakidašnji meč, u kome je bilo i intenziteta i prilika na obe strane završen je uz isključenje Semenova.