pre 3 sata 00: 44
(VIDEO) Detroit bolji od Orlanda: Pobeda u sedmom meču za prekid crne serije
Detroit Pistonsi slavili u sedmoj utakmici i izborili plasman u narednu rundu i prekinuli post dug 18 godina.
Plasman u polufinale Kupa Srbije izborili su Crvena zvezda, Vojvodina, Grafičar i ubsko Jedinstvo. Od žreba će umnogome zavisiti da li ćemo prvi put posle dugo vremena ponovo videti drugoligaša u finalu - ili će šanse autsajdera biti svedene na minimum.
Ekipa sa Senjaka je eliminisala Mačvu posle boljeg izvođenja šesnaesteraca, dok su Ubljani na sličan način prošli Zemun. Ko god da je tu izborio plasman u sledeću rundu - imao bi istorijsku šansu da ponovi podvig koji je poslednji put pošao za rukom Sevojnu 2009. godine.
Užička ekipa je, igrajući Prvu ligu Srbije, pre gotovo 17 godina u polufinalu izbacila Crvenu zvezdu kod kuće (2:1) i otišla na stadion JNA po novo čudo. Nije dozvolio Partizan još jedno iznenađenje i lako je odbranio trofej Kupa slavivši sa 3:0. Najveći autsajder koji se od tada domogao finala najmasovnijeg takmičenja bio je čačanski Borac već naredne godine - iste one kada je prvi put ispao iz Superlige.
Usledio je "bek-tu-bek" bljesak Jagodine, potom šest godina Partizana u finalu, a onda i dominacija Crvene zvezde koja traje još od 2020.
Žreb za ovosezonsko polufinale održaće se 19. marta u 14 časova u prostorijama Sportskog centra u Staroj Pazovi. Ukoliko kuglice spoje Crvenu zvezdu i Vojvodinu - gledaćemo finale pre finala, ali i zasigurno jednog drugoligaša u finalu. Ako ne, ostaju šanse da se ponovi Sevojno - ali će one biti daleko manje.
Utakmice polufinala bi trebalo da se igraju 29. aprila, dok je finale zakazano za 13. maj.
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
24.04.2026 18: 51
Hoće li se beogradski i novosadski crveno-beli i treći put zaredom boriti za trofej?
23.02.2026 14: 05
U prostorijama FSS-a u Staroj Pazovi, održan je žreb za 1/4 finale Kupa Srbije. Najuzbudljiviji duel je bez dileme onaj koji nas očekuje u Novom Pazaru gde će domaći odmeriti snage sa aktuelnim osvajačem duple krune Crvenom zvezdom.
21.05.2025 20: 11
Crveno-beli osvojili 29. trofej Kupa Srbije.
21.05.2025 18: 53
Finale Kupa Srbije između Crvene zvezde i Vojvodina je u toku, ali je meč prekinut kada je na terenu među igračima eksplodirala petarda.
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 5h
pre 5 sati 23: 04
Slavlje na ulicama Milana počelo je i pre kraja utakmice protiv Parme, tačnije odnog trenutka kada je Markus Tiram zatresao mrežu rivala.
pre 5 sati 22: 56
Drugoplasirani tim La Lige ne da još svom arhetipskom rivalu da pečatira odbranu titule.
pre 5 sati 22: 40
Ekipi iz Milana ovo je 21. titula prvaka Italije.
pre 6 sati 22: 08
Tribine stadiona kraj Save bile su prepune, procenjuje se da je oko 6.000 gledalaca bodrilo domaći tim, stvarajući atmosferu za pamćenje.
Ostavite komentar