pre 7 sati 23: 00
Kiks Atletika: Sosijedad sačuvao bod u kući
Okončani su današnji mečevi u La Ligi...
Instagram/fcpanathinaikos
Srpski reprezentativac, Filip Mladenović, novi je fudbaler Panatinaikosa, objavio je grčki klub na zvaničnom sajtu.
Mladenović u novi klub dolazi kao slobodan igrač jer mu je na kraju sezone istekao ugovor sa Legijom iz Varšave.
Levi bek je do sada branio boje Borca iz Čačka, Crvene zvezde, BATE Borisova, Kelna, Standarda iz Liježa, Lehije Gdanjsk i Legije iz Varšave.
Za nacionalnu selekciju odigrao je 22 meča i postigao jedan gol, a upravo je juče, selektor državnog tima. Dragan Stojović, i otkrio gde Mladenović nastavlja karijeru.
Panatinaikos je sezonu u Grčkoj završio na drugom mestu na tabeli i time obezbedio mesto u kvalifikacijama za Ligu šampiona.
Nemci, uprkos punim tribinama i impresivnoj posećenosti, više nisu u prvom planu.
Sportska 2026. godina biće prva u kojoj se svi ključni trendovi industrije sudaraju u isto vreme.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
Kad sportski direktor Eintracht Frankfurta objašnjava zašto klub zapošljava čak dva stručnjaka za san, on polazi od toga da se igrači mogu razvijati samo ako svakodnevno, predano daju svoj maksimum i da je za to neophodno da imaju dobar san.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
04.12.2024 22: 29
Panatiniakos je posle preokreta pobedio Atromitos 2:1 u Kupu Grčke.
30.10.2024 08: 40
Panatinaikos u prethodnih šest mečeva u svim takmičenjima ima samo jednu pobedu, pa su se čelnici grčkog klupa odlučili za promenu trenera, a očekuje se da do kraja nedelje imenuju Alonsovog naslednika.
10.10.2024 12: 35
Prvi čovek UEFA Aleksandar Čeferin ovih dana boravi u Atini, gde je održan sastanak između UEFA i Evropske asocijacije klubova, na kojem su obe organizacije dodatno učvrstile svoje odnose i potpisale Memorandum o razumevanju, koji će biti na snazi do 2033. godine.
03.10.2024 22: 50
Borac je u Banjaluci odigrao 1:1 (0:1) sa Panatinaikos na startu UEFA Lige konferencije.
pre 7 sati 23: 00
Očekuje se da će razgovor biti obavljen sutra, a Rozenior bi mogaoda se prihvati posla već od sledeće nedelje.
pre 7 sati 23: 00
Okončani su današnji mečevi u La Ligi...
pre 7 sati 22: 48
Okončani su današnji mečevi u Ligi 1...
pre 7 sati 22: 43
U 19. kolu Inter igra protiv Parme, dok će Bolonja ugostiti Atalantu.
Ostavite komentar