Glazer Zvezda odlazak u Izrael | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz fudbala

Rastanak se primakao: Glazer odlazi iz Zvezde, Lazetić ga želi u Makabiju

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

12.11.2025 22:40
Omri Glazer Starsport
Omri Glazer

Golman Crvene zvezde, Izraelac Omri Glazer, sve je bliži odlasku iz kluba. Od dolaska Mauteusa, reprezentativac Izraela izgubio je status prvog čuvara mreže, pa se čini da će zimski prelazni rok doneti rastanak na obostrano zadovoljstvo.

Kako prenosi izraelski portal "Sport5", Glazer bi mogao da se vrati u domovinu, i to u redove Makabija iz Tel Aviva. Trener aktuelnog šampiona Izraela, Žarko Lazetić, navodno je označio Glazera kao glavnu metu u zimskom prelaznom roku i želi da ga vidi u svom timu što pre.

Starsport

Žarko Lazetić

Priča o ovom transferu nije nova već tokom leta Makabi je pokušavao da dovede Zvezdinog golmana, ali dogovor nije postignut zbog finansijskih zahteva srpskog kluba. Sada, međutim, situacija deluje povoljnije za Izraelce, jer Glazeru ugovor sa Zvezdom ističe na kraju sezone. To otvara mogućnost da crveno-beli ovog puta budu spremni na kompromis i spuste cenu transfera.

Omri Glazer ima 29 godina, a u karijeri je branio za Hapoel Rananu, Makabi Haifu i Hapoel Ber Ševu pre nego što je stigao u Beograd.

Ukoliko do dogovora dođe, povratak u Makabi Tel Aviv bio bi svojevrsni novi početak za iskusnog golmana, koji bi se posle avanture u Srbiji ponovo okušao u izraelskom šampionatu.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

FIFA odustala od plana prodaje udela u Svetskom prvenstvu

Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.

ARENA NA KIPRU: Omri Glazer nam potvrdio da ostaje u Crvenoj zvezdi, hoće da osvoji "duplu krunu"

Superliga Srbije

24.01.2024 12: 10

ARENA NA KIPRU: Omri Glazer nam potvrdio da ostaje u Crvenoj zvezdi, hoće da osvoji "duplu krunu"

Navijači Crvene zvezde mogu da odahnu! Prvi čuvar mreže kluba sa stadiona "Rajko Mitić, Omri Glazer blistao je na golu crveno-belih u jesenjem delu sezone, pre svega se to odnosi na učešće u Ligi šampiona, gde je imao 31 uspešnu intervenciju, a pouzdani golman je u razgovoru za TV Arena sport rekao da nikada ne menja sredinu tokom zimskog prelaznog toka.