Vesti iz fudbala

Tuča u timu Žarka Lazetića: Potukli se igrači Makabija u svlačionici

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

28.10.2025 14:19
Žarko Lazetić MN Press
Žarko Lazetić

Izraelski mediji bruje o incidentu koji se dogodio u svlačionici Makabija iz Tel Aviva, gde su se posle utakmice potukla dvojica fudbalera tima koji predvodi srpski trener Žarko Lazetić.

Kako prenosi Sport 5, sukob su imali štoperi Muhamed Ali Kamara i Raz Šlomo, koji su činili defanzivni tandem u meču protiv Kirjata, koji je Makabi dobio rezultatom 3:1.

Prepirka između dvojice igrača počela je još tokom poluvremena, ali su obojica nastavila meč bez vidljivih tenzija.

Međutim, po završetku utakmice, na putu ka svlačionici, došlo je do fizičkog obračuna, Kamara je udario Šloma pesnicom, nakon čega je izraelski fudbaler pao i zadobio kontuziju, saigrači su brzo reagovali i razdvojili ih, sprečivši veći incident.

Prema navodima izraelskih medija, klub će reagovati i najverovatnije kazniti Kamaru.

Pojedini novinari spekulišu da bi Gvinejac čak mogao da dobije otkaz, iako do sada nije imao disciplinskih problema.

Ipak, smatra se da je ovakav ispad „prešao svaku granicu“ i da rukovodstvo Makabija neće imati razumevanja.